وزیر برنامه ریزی ، مدیر عامل شرکت NI Capital در مورد فعالیت های اصلی شرکت در سه ماهه دوم 2020/21 بحث می کند

[ad_1]

وزیر برنامه ریزی و توسعه اقتصادی مصر ، هلا السعید ، با محمد متولی ، مدیر عامل و مدیرعامل NI Capital برای خدمات مالی دیدار و در مورد مهمترین فعالیتهای شرکت ایالتی بحث و تبادل نظر کرد.

در طی این جلسه ، السید از فعالیتهای شرکت در سه ماهه دوم (Q2) سال مالی (FY) 2020/21 و همچنین خرید Arabeya Online برای کارگزاری اوراق بهادار مطلع شد. NI Capital واحد سرمایه گذاری بانک سرمایه گذاری ملی (NIB) دولتی است.

دو طرف همچنین در مورد برنامه های توسعه فعالیت های NI Capital ، همراه با برنامه هایی برای گسترش تجارت مدیریت دارایی آن ، گفتگو کردند. این شامل راه اندازی صندوق های سرمایه گذاری جدید در طی چند روز است ، که انتظار می رود سرمایه گذاران داخلی و خارجی بیشتری جذب کند.

این امر علاوه بر بحث در مورد فعالیت های این شرکت در دوره بعدی و نتایج برجسته صندوق خیریه سرمایه گذاری ملی آموزش بود. علاوه بر این ، دو کارمند نمونه کارهای خدمات سرمایه گذاری Ayady را برای سرمایه گذاری و توسعه و سایر اوراق بهادار سهام و اوراق قرضه متعلق به شرکت بررسی کردند. ایادی برای ایجاد انگیزه در توسعه محلی و تحریک اشتغال با سرمایه گذاری در پروژه های اقتصادی مناسب تاسیس شد. بنابراین رشد و توسعه SME های موجود را تسهیل می کند و به ایجاد شرکت های جدید کمک می کند.

در این جلسه همچنین تلاش های کارمندان NI Capital برای ارائه خدمات مالی غیر بانکی به بخش خصوصی ، علاوه بر فعالیت های انجام شده در رابطه با اختیارات دولت ، بررسی شد.

ال سعید ، که رئیس NIB است ، گفت که NI Capital در حال گسترش فعالیت های خود از نظر ارتقا IP IPO و مدیریت دارایی های سرمایه گذاری است. این هدف با کمک به شهروندان و م institutionsسسات داخلی و خارجی برای سرمایه گذاری در بازار داخلی سهام ، به برنامه ورود مالی کمک می کند.

در عین حال ، این امکان را به شرکت کنندگان می دهد تا سودآوری کسب کنند و شرکت های مصری با پشتیبانی کامل NIB به سرمایه لازم که می توانند با آن گسترش و فرصت های شغلی جدیدی ایجاد کنند ، دسترسی خواهند داشت.

ال سعید افزود که NI Capital طیف گسترده ای از خدمات بانکی سرمایه گذاری ، خدمات مدیریت سرمایه گذاری و مشاوره مالی را در بازار مصر ارائه می دهد.

وزیر خاطرنشان کرد که این شرکت برنامه تأمین دولت را برای جذب سرمایه های داخلی و خارجی به بورس سهام مصر (EGX) مدیریت می کند. همچنین با ارائه مشاوره مالی و تشویق پیشنهادات خصوصی به شرکت های بخش خصوصی ، منابع درآمد را برای دولت متنوع و پایگاه املاک را گسترش می دهد.

NI Capital یک شرکت برجسته مصری در ارائه بسته ای یکپارچه از خدمات بانکی سرمایه گذاری است. هر یک از این خدمات با هدف تأمین نیازها و خواسته های مشتریان مختلف اعم از سرمایه گذاران منفرد یا م institutionsسسات بخش خصوصی یا دولت انجام می شود.

این شرکت در سال 2015 به عنوان یک شرکت خدمات مالی مستقل تاسیس شد که با تفکر و تجربه بخش خصوصی اداره می شود. هدف آن کمک به طور م toثر در توسعه اقتصادی مطلوب بازار مصر از طریق یک تیم بانکی است که شامل بهترین صلاحیت ها است. این تیم تجربه گسترده ای را در بانک های سرمایه گذاری بزرگ و همچنین در شرکت های داخلی و بین المللی کسب کرده اند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *