وزیر برنامه ریزی اختصاص 450 میلیون EGP برای توسعه حمل و نقل در 2020/21 را تأیید می کند

[ad_1]

وزیر برنامه ریزی و توسعه اقتصادی مصر ، هلا السعید ، تخصیص 450 میلیون EGP به اداره کل راه ها ، پل ها و حمل و نقل زمینی (GARBLT) را به عنوان بخشی از بودجه سال گذشته (FY) 2020/21 تصویب کرد.

توزیع از خواست وزارتخانه برای از بین بردن موانعی است که می تواند روند کار پروژه های جاده و پل اجرا شده توسط وزارت حمل و نقل را تحت تأثیر منفی قرار دهد.

ال سعید با تأکید بر اینکه این پروژه ها به ایجاد جوامع شهری جدید و پیشرفت کشاورزی ، صنعت ، گردشگری و سایر توسعه ها کمک می کنند ، بر اهمیت پروژه های جاده و پل مصر تأکید کرد.

وزیر مطابق با شاخص رقابت بین المللی ، به افزایش رتبه مصر در زمینه کیفیت جاده و زیرساخت اشاره کرد. مصر از نظر کیفیت جاده و زیرساخت از 118th در سال 2014 به 28th در 2019 سقوط کرد.

وی خاطرنشان کرد که تولید بخش حمل و نقل یکی از جنبه های مهم منابع تولید در بسیاری از بخشهای کالا و خدمات ، مانند تجارت و معدن و صنایع تبدیلی است.

السید افزود که از این رو اهمیت بهبود کارایی این بخش و بهره وری آن اهمیت دارد. علاوه بر این ، تأثیر مستقیم مستقیم بر عملکرد سایر بخش های اقتصادی و رقابت پذیری و دسترسی آنها به بازارها دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *