وزیر تعاون بین الملل پیام همکاری را در گزارش اقتصاد جهانی 2019-2020 به اشتراک می گذارد

[ad_1]

رانیا المشات وزیر همکاری بین المللی مصر پیام همکاری و همکاری های خصوصی و خصوصی را در گزارش مجمع جهانی اقتصاد برای دوره 2019-2020 به اشتراک گذاشت.

وزیر المشات در این بیانیه فعالیت ها و ابتکارات مجمع را که در آن شرکت داشت ، برای پیشبرد توسعه مصر برجسته کرد.

وزیر از زمان معرفی به عنوان رهبر جوان جهانی در سال 2014 ، حضور در مجمع جهانی اقتصاد را در نظر گرفته است.

وی خاطرنشان کرد که “این مجمع یک بستر منحصر به فرد برای تبادل بین رهبران بالقوه جوان از سراسر جهان که طرفدار تغییر و اصلاح در رشته های مختلف هستند فراهم می کند.”

وزیر المشات افزود که تنوع و ماهیت چند رشته ای این مجمع به وی اجازه می دهد تا از چند طریق با آن درگیر شود. این شامل تمام مدت او به عنوان مشاور اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) و در چندین پست وزیری در مصر بود.

وی افزود که او همچنین در جلسات شرکت می کرد ، میزگردها را اداره می کرد و به هیئت های مختلف پیوست.

وزیر گفت: “جدیدترین و معاصرترین موضوعات جهانی که اقتصاد سیاسی سیاست را شکل می دهند ، در تبادل علنی بین سهامداران عمومی ، خصوصی و جامعه مدنی برجسته ، مورد بحث و گفتگو قرار می گیرند”.

این بیانیه با اشاره به نقش آن در اجرای برنامه “اصول سرمایه داری سهامداران” ، فعالیت های خود را با مجمع در سال 2020 برجسته کرد. هدف این برنامه ایجاد راه حل های پایدار و فراگیر برای منطقه و تأکید بر اهمیت مشارکت های دولتی و خصوصی بود.

وزیر المشات همچنین برای پیشبرد برنامه ملی و جهانی برابری جنسیتی مصر با مجمع جهانی اقتصاد همکاری می کند. این کار از طریق راه اندازی ابتکار عمل “بستن تسریع کننده اختلافات جنسیتی” با همکاری شورای ملی زنان مصر (NCW) انجام شد.

این اقدام موقعیت مصر را در مورد تفكر به عنوان اولین كشوری كه چنین اقدامی را در منطقه خاورمیانه و آفریقا (MEA) آغاز كرد مهر و موم كرد و وزیر این كشور را “یك بازیكن مهم در تغییر بازی” خواند.

وزیر المشات همچنین به هیئت مدیره برابری و شمول پیوست که نمایندگان بخشهای دولتی و خصوصی ، سازمانهای بین المللی و م institutionsسسات دانشگاهی را گرد هم آورد.

این هیئت با هدف شکل دادن به یک دستور کار سیاست که منعکس کننده تغییر پویایی جهانی است و برای بررسی اثرات ویروس کرونا ویروس جدید (COVID-19) بر گروه ها و اقلیت های خاص است.

در خاتمه ، وزیر بر امکان “انجام کارها به روش های مختلف” و حفظ روحیه همکاری بین بسیاری از ذینفعان از طریق بخش های دولتی و خصوصی تأکید کرد. وی گفت این امر برای “ساختن پل ها و تغییر شکل آینده” ضروری است.

بر اساس گزارش سالانه خود برای سال 2020 ، وزارت همکاری های بین المللی توافق نامه های مالی توسعه را به ارزش 9.8 میلیارد دلار در طول سال تأمین کرده است. از این میزان ، 6.7 میلیارد دلار برای تأمین بودجه پروژه های حاکمیتی و 3.1 میلیارد دلار برای حمایت از بخش خصوصی اختصاص یافته است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *