وزیر محیط زیست تلاش های مصر برای سازگاری با آب و هوا را برجسته کرد

[ad_1]

یاسمین فواد ، وزیر محیط زیست مصر ، در جریان شرکت در اجلاس اقلیم سه شنبه ، تلاش های این کشور برای سازگاری با آب و هوا را برجسته کرد.

فواد همچنین گفت که ویروس کرونا ویروس جدید (COVID-19) تضمین می کند که اقدامات برای انطباق با اثرات تغییرات آب و هوایی در اولویت همه کشورها است. وی همچنین نیاز مبرم به گنجاندن این اقدامات در همه برنامه های توسعه را نشان داد.

اجلاس آنلاین که از 25 تا 26 ژانویه به صورت آنلاین برگزار شد ، میزبان هلند بود و رهبران جهانی و سهامداران محلی را دعوت کرد.

در طول اجلاس ، فواد بر اهمیت گفتگو برای افزایش جاه طلبی ، بسیج منابع مالی و ایجاد مشارکت در زمینه سازگاری تأکید کرد.

وزیر تلاش های مصر در طول ریاست مشترک خود با انگلیس در اتحاد برای سازگاری و پایداری در برابر تأثیرات تغییرات آب و هوایی ، به عنوان بخشی از اجلاس سازمان ملل متحد که در سپتامبر 2019 برگزار شد ، بررسی کرد.

مصر نقش مهمی در هماهنگی موقعیت مذاکره و ایجاد موارد سازگاری و بودجه از اولویت های تلاش های جهانی برای مبارزه با تغییرات آب و هوا داشته است. این تلاش ها به راه اندازی بیانیه سیاسی در مورد سازگاری و پایداری کمک کرد ، که 121 کشور و 86 سازمان بین المللی به آن پیوستند.

فواد از حرکت رو به رشد حاصل از مسئله سازگاری با اثرات تغییر اقلیم استقبال می کند. به دنبال تلاش های مشترک مصر و انگلستان که زمینه را برای اجلاس سازگاری فراهم کرد ، این اولویت اصلی برای مصر ، کشورهای آفریقایی و همه کشورهای در حال توسعه است.

این اجلاس اولین اجلاس جهانی در زمینه سازگاری است و شامل مشارکت گسترده رهبران جهان و وزرای مربوطه می شود.

فواد از کشورها خواست اقدامات مضاعف خود را برای سازگاری با اثرات تغییر اقلیم و افزایش همکاری در سطح بین المللی در این زمینه انجام دهند. “

وی گفت كه كشورهای در حال توسعه برای انجام اقدامات لازم برای سازگاری با تغییرات آب و هوایی به 140 میلیارد دلار – 300 میلیارد دلار تا سال 2030 نیاز دارند ، در حالی كه موجودی واقعی 1.25 میلیارد دلار است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *