وزیر گردشگری ، ذینفعان در حال بحث در مورد راه های بهبود بخش در اسوان هستند

[ad_1]

خالد الانانی ، وزیر گردشگری و آثار باستانی مصر با حدود 30 سرمایه گذار و مدیر هتل در استان اسوان و نمایندگان فدراسیون جهانگردی مصر دیدار و درباره شرایط بخش گردشگری مصر گفتگو کرد.

در طی جلسه ، العنانی به دنبال نگرانی ها و پیشنهادهای آنها برای تقویت گردشگری ، پس از ضربه ای که این بخش به دلیل همه گیری ویروس کرونا (COVID-19) دریافت کرد ، گوش فرا داد.

این جلسه در جریان سفر وزیر به استان اسوان برای آغاز طرح “لذت بردن از زمستان در مصر” در روز جمعه در اسوان برگزار شد. این پرتاب همچنین همزمان با جشن های بزرگداشت طلای سالگرد طلای سد بلند اسوان است.

در این جلسه تعدادی از مسائل مربوط به بخش گردشگری مورد بحث و بررسی قرار گرفت. العنانی جلسه را با بررسی مراحل برداشته شده توسط دولت مصر برای حمایت از بخش گردشگری این کشور و حمایت از کارگران آغاز کرد.

وی گفت که این وزارتخانه برای پشتیبانی و توسعه بخش گردشگری با وزارتخانه ها ، ارگان ها و مقامات مربوطه در هماهنگی مداوم است.

وی همچنین آخرین جلسه با بانک مرکزی مصر (CBE) و وزیر دارایی را که از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد ، بررسی کرد ، جایی که آنها در مورد راه های غلبه بر مشکلات سرمایه گذاران برای دریافت تسهیلات اعتباری بحث کردند.

وزیر همچنین ابتکار CBE را متذکر شد ، بودجه وزارت دارایی را برای حمایت از بخش گردشگری 3 میلیارد EGP و بازده 5 درصد تضمین می کند. این بودجه بودجه ای را برای حقوق و هزینه های عملیاتی فراهم می کند. وام های مربوط به تعویض و نوسازی هتل و امکانات توریستی با نرخ بازده 8٪ تعیین می شود.

در طول این دیدار ، العنانی همچنین به تصمیمات و اقدامات دولت در حمایت از بخش گردشگری اشاره کرد.

سرمایه گذاران و مدیران هتل ها در این جلسه به ابتکار “از زمستان در مصر لذت ببرید” که توسط وزارتخانه های گردشگری و عتیقه ها و هواپیمایی کشوری و با همکاری اتاق هتل ها آغاز شده بود ، علاقه مند بودند.

العنانی گفت این طرح برای تقویت گردشگری داخلی و حمایت از بخش گردشگری و کارگران آن آغاز شده است. وی افزود که این امر به افزایش اشغال هتل کمک می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *