وزیر ICT 2 معاون جدید ITIDA را منصوب می کند

[ad_1]

عمرو طلعت ، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مصر ، با صدور حکمی ، دو معاون جدید را در آژانس توسعه فناوری اطلاعات (ITIDA) منصوب کرد.

تازه استخدام شده ها که به مدت یک سال منصب خود را آغاز می کنند ، حازم نبیل ، معاون ITIDA برای امنیت معاملات الکترونیکی و امان ربی ، معاون رئیس بازارهای ICT هستند.

نبیل باید مطابق با بالاترین استانداردهای امنیتی ، کلیه فعالیتهای مربوط به امضاهای الکترونیکی از جمله صدور مجوز ، مرجع صدور گواهینامه ریشه ملی (Root CA) و مرکز صلاحیت امضای الکترونیکی را کنترل کند.

نقش مشتری مداری آن کلیدی در اطمینان از در دسترس بودن ابزارها و برنامه های کاربردی فناوری اطلاعات است که زمینه را برای تصویب گسترده امضاهای دیجیتالی فراهم می کند و به دستیابی به استراتژی مصر دیجیتال کمک می کند.

نبیل بیش از 25 سال تجربه در بخش IT ، عمدتا در زمینه توسعه سیستم های پشتیبانی راه حل دارد. تجربه وی متمرکز بر ارائه راهکارهای فن آوری با کارایی بالا و مشاوره در زمینه تحول دیجیتال ، سیستم های تجزیه و تحلیل داده ها و هوش مصنوعی است.

قبل از پیوستن به ITIDA در نوامبر سال 2020 ، نبیل به عنوان مشاور مدیریت مستقل برای دولت و بخش دولتی در مصر کار می کرد. پیش از آن ، وی نزدیک به 25 سال در سمت های مختلف و نقش های رهبری در IBM به سر برد. در آنجا ، او تمام جنبه های عملیاتی تجارت IT را مدیریت می کند و به رشد و رشد شرکت در مصر کمک قابل توجهی می کند.

وی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) از مدرسه معتبر بازرگانی وارویک در دانشگاه وارویک انگلستان است. در سال 1995 ، وی لیسانس علوم کامپیوتر و الکترونیک را از دانشگاه آمریکایی قاهره (AUC) به پایان رساند.

Rabei به نوبه خود با بیش از 25 سال سابقه کار در فناوری اطلاعات به عنوان معاون رئیس بازار در ICT به ITIDA پیوست.

ربی دارای مدرک لیسانس در رشته علوم کامپیوتر از AUC است و بعداً از دانشکده بازرگانی کپنهاگ و دانشگاه میشیگان مدرک اجرایی دریافت کرد.

وی پیش از پیوستن به ITIDA چندین سمت اجرایی و اجرایی داشت که جدیدترین آنها رئیس راه حل های هوشمند Vodafone (VOIS) و رئیس خدمات مشتری جهانی بود.

Rabei با شرکای استراتژیک VOIS ، به ویژه با افزایش تقاضا برای خدمات تحول دیجیتال ، سهم قابل توجهی در رشد تجارت مشتری مشتری در بازارهای اروپا داشته است.

وی همچنین بخشی از استراتژی توسعه جهانی وودافون بود ، جایی که وی پروژه VOIS مشترک توسط وودافون مصر را رهبری و رهبری کرد.

قبل از VOIS ، رابعی نزدیک به 20 سال با اوراکل کار می کرد و مدیر مرکز تجدید دیجیتال در منطقه خاورمیانه و آفریقا (MEA) بود. او همچنین رئیس مرکز خدمات مشتری جهانی اوراکل در مصر بود و محصولات ، خدمات و توابع جهانی آن را مدیریت می کرد.

در این نقش ، همچنین خدمات پشتیبانی عمودی دریایی را به مشتریان Oracle در سراسر جهان ارائه می دهد. در زمان تصدی خود در اوراکل ، رابعی استراتژی های آموزش و آموزش ارائه شده برای بازار مصر را رهبری می کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *