پارلمان در ابتدا اصلاحیه های این قانون را به احترام قربانیان تروریسم تصویب کرد

[ad_1]

کمیته همبستگی اجتماعی و خانواده پارلمان مصر موافقت اولیه خود را برای پیش نویس اصلاحیه قانون احترام به قربانیان ، مفقودان و مجروحان در جنگ ها ، عملیات های تروریستی و امنیتی داده است. این تغییرات همچنین شامل خانواده های آنها نیز می شود.

کمیسیون اصلاحیه بند 5 ماده 6 را تصویب کرد که برای ثبت نام و تمدید رایگان در مراکز جوانان ، باشگاه ها و اماکن ورزشی مربوط به وزارت جوانان و ورزش پیش بینی شده است. همچنین دسترسی رایگان به همه موزه های عمومی ، پارک ها ، باغ ها ، تئاترها و کاخ های فرهنگی را فراهم می کند.

اصلاحات اضافی به این معنی است که مالیات EGP 5 از خدمات یا اسنادی که توسط نهادهای عمومی ، ارگان های بخش دولتی ، شرکت های بخش بنگاه های اقتصادی عمومی و شرکت های کاملاً دولتی به نفع این گروه تهیه یا صادر می شود ، اخذ می شود.

طبق ماده 7 قانون ، اگر ارزش بلیط 50 EGP یا بیشتر باشد ، این مالیات شامل بلیط مسابقات ورزشی ، کنسرت ها و جشنواره های موسیقی می شود.

همین مقاله در مورد درخواست های رزرو زمین ، مسکن یا واحدهای اداری ارائه شده توسط ایالت ، درخواست های شرکت در باشگاه ها و همچنین بلیط هواپیما اعمال می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *