پارلمان همچنان به بررسی نتایج دولت می پردازد

[ad_1]

رسانه های دولتی گزارش دادند ، مجلس نمایندگان مصر روز یکشنبه در کابینه نخست وزیر مصطفی مادبولی برای بررسی برنامه های هر وزارتخانه به سخنان وزیران گوش می داد.

از جمله وزرای حاضر در روز یکشنبه کمیل الوزیر وزیر حمل و نقل بود که گفت وزارت وی طرحی را برای توسعه و نوسازی 1120 کیلومتر راه آهن تهیه کرده است. از این تعداد ، در مجموع 732 کیلومتر کامل شده و سیستم های کنترل آنها توسعه یافته است.

در جلسه روز یکشنبه ، وزیر فاش کرد که عبدالفتاح السیسی ، رئیس جمهور ، بر هماهنگی با شرکتهای تخصصی کار در آهن و فولاد برای تولید میله های راه آهن تمرکز کرده است.

الوزیر با بیان اینکه “ایجاد کارخانه تولید میله های راه آهن در حال هماهنگی است” ، افزود: برای تأمین نیاز خود باید 50 هزار تن تولید کنیم ، اگرچه تولید نیم میلیون تن خواهد بود که صادر خواهیم کرد به کشورهای دیگر “. “

الوزیر خاطرنشان کرد که صادرات این میله های راه آهن ارز سختی را فراهم می کند و مصر را قادر می سازد فرصت های شغلی برای جوانان ایجاد کند.

هفته گذشته شاهد بودیم که تعدادی از وزرا در مورد اجرای برنامه دولت به مجلس نمایندگان نظر می دادند که در سال 2018 اعتماد پارلمان را جلب کرد.

هفته گذشته ، به مدت چهار روز و نزدیک به 29 ساعت کاری ، شورا شنیده است که هشت وزیر مواضع وزارتخانه های خود را در مورد اجرای برنامه دولت “مصر 2018-2022 آغاز می کند” ارائه می دهند. کمیسیون های تخصصی مختلف پرونده های مختلف را با هر وزیر در میان گذاشتند.

الوزیر گفت که وزارت وی در حال اجرای یک طرح توسعه یکپارچه در همه بخش ها و ایجاد مراکز در رود نیل است. این کار از طریق یک طرح یکپارچه برای توسعه و ارتباط مناطق شهری با مناطق تولیدی و صنعتی انجام خواهد شد.

وزیر تایید کرد که این طرح بر اساس اطمینان از تقویت ادغام اقتصادی با کشورهای همسایه ، برنامه ریزی و آسفالت جاده ها برای کامیون های سنگین و اقدامات برای جلوگیری از حوادث جاده ای است.

وی افزود که بخش جاده و پل ها شاهد تحولاتی بوده اند كه به مصر اجازه داده است جایگاه بالاتری در رقابت جهانی بدست آورد و این كشور شاهد جهش 90 پله ای در سال مالی 2019/20 (سال مالی) است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *