پارلمان 10 وزیر را برای بررسی کار دولت تشکیل می دهد

[ad_1]

مجلس نمایندگان مصر 10 وزیر را برای بررسی کار وزارتخانه های مربوطه خود در اجرای برنامه دولت دعوت کرده است.

یکشنبه هفته آینده ، مجلس وزیر حمل و نقل کامل الوزیر و وزیر نفت و منابع معدنی تارک ال مولا را پذیرا می شوند. وزرا تلاش های خود را برای اجرای برنامه های دولت ترسیم می کنند.

دوشنبه هفته آینده ، پارلمان جلسات خود را با وزیر دارایی محمد مایت و وزیر همبستگی اجتماعی ، نوین الکباج ، ادامه خواهد داد. روز سه شنبه ، عمر مروان وزیر دادگستری آنها را پیگیری می کند.

وزیر برق و انرژی های تجدیدپذیر محمد شاکر و وزیر مسکن ، اجتماعات عمومی و شهری عاص الغزار چهارشنبه احضار می شوند. در خبرهای دیگر پنجشنبه ، پارلمان خالد الانانی ، وزیر گردشگری و آثار باستانی و هلا زاید وزیر بهداشت و جمعیت را خواهد شنید.

کمیته عمومی مجلس نمایندگان به ریاست حنفی گبالی ، نخست وزیر مصطفی مادبولی را خواستار شد. این به دلیل مشاهدات و کاستی های منفی گزارش شده در اجرای برنامه دولت است.

در نتیجه ، کمیته عمومی تصمیم گرفت که از مادولی و 18 وزیر دیگر بخواهد موقعیت هر وزارتخانه را در مورد اجرای برنامه ارائه دهند. این مطابق با اصل 136 قانون اساسی و مواد 26 و 27 آیین دادرسی است.

هفته گذشته ، همه وزرای امور خارجه ، آب و آبیاری و کشاورزی در پارلمان حضور یافتند تا عملکرد وزارتخانه های مختلف توسط وزارتخانه های خود را در گذشته بررسی کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *