پسر 12 ساله گمشده مبتلا به اوتیسم که آخرین بار در حال خروج از هتل هاموند ، ایندیانا بود ، جستجو همچنان ادامه دارد

[ad_1]

هاموند ، ایندیانا (WLS) – به گفته پلیس ، پسری 12 ساله مبتلا به اوتیسم پس از انحراف از هتل هاموند ، ایندیانا در روز شنبه ناپدید شد.

پلیس هاموند تمام شنبه شب را با آتش نشانی در حالت آماده باش به دنبال این پسر می گشت. با این حال ، پسر هنوز ناشناخته است و هشدار ایمنی عمومی صبح زود یکشنبه منتشر شد و از مردم برای یافتن او کمک خواست.

فیلم از هتل پسر کیرین کارتر را نشان می دهد که از هتل خارج شده است ، واقع در بلوک 3800 در خیابان 179th حدود ساعت 12:30 بعد از ظهر. به نظر می رسد او شلوارک آبی با راه راههای آبی یا سفید پوشیده است ، یک تی شرت آبی که جوراب و کفش به تن ندارد ، پلیس گفت.

پلیس تعدادی از آژانس ها ، از جمله تیم جستجو و نجات شهرستان پورتر ، به همراه K9 آنها برای کمک به جستجوی کودک پاسخ دادند. هلیکوپترها ، غواصان و قایق ها و همچنین تیم نجات آب کرون پوینت نیز در جستجو کمک می کنند.

اداره منابع طبیعی همچنین از سونار برای بازرسی از رودخانه کوچک کلومت که در پشت هتلی که آخرین بار پسر در آنجا دیده می شود ، عبور می کند.

پلیس می گوید از کارتر به عنوان یک مرد سیاه پوست پوست روشن توصیف شده است. مقامات گفتند که این کار غیر کلامی است اما بسیار کاربردی است.

از هر کسی که اطلاعات دارد خواسته می شود با شماره 911 تماس بگیرد.

حق چاپ © 2021 WLS-TV. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *