پس از مرمت ، مصر آرامگاه رامسس اول را بازگشایی کرد.

[ad_1]

مقبره رامسس اول پس از پایان کار مرمت دوباره بازگشایی شد.

بازگشایی در طی تور لاکسور در روز شنبه توسط خالد الانانی ، وزیر گردشگری و آثار باستانی ، به دره باستان پادشاهان در ساحل غربی نیل انجام شد. وزیر با مصطفی وزیری ، دبیرکل شورای عالی آثار باستانی همراه بود.

وزیری گفت: کار مرمت شامل حفاظت از کف ، دیوارهای تمیز شده از دوده و بقایای پرندگان و خفاش ها و همچنین بازسازی و تمیز کردن کتیبه های موجود است.

این مقبره در سال 1817 توسط شومن نمایش سابق ایتالیایی کشف شد که به جیووانی بلزونی باستان شناس تبدیل شد. این مقبره 29 متر طول دارد و دارای یک راهرو کوتاه است که به یک اتاق دفن شامل یک حنجره گرانیت ختم می شود.

از مهمترین صحنه های این مقبره را می توان در دیوار سمت چپ محوطه آرامگاه یافت ، جایی که نمای کتاب دروازه ها نشان داده شده است. می توانید صحنه دیگری را ببینید که پادشاه در حال زانو زدن در برابر روحیه نخون ، بی و هیراکنوپولیس است. مومیایی فرعون رامسس اول در تالار مشاهیر تبس در موزه لوکسور به نمایش گذاشته شده است.

رامسس I پایه 19شما سلسله ای با دو سال سلطنت کوتاه مدت از 1292 تا 1290 قبل از میلاد ، که قبلاً در دوران فرعون حرمب با موفقیت خدمت کرده بودند.

این مقاله اولین بار در DNE Buzz منتشر شد.

DNE Buzz یک مجله آنلاین است که داستان هایی را در موضوعات مختلف از جمله آخرین روند مد ، تغذیه ، سبک زندگی ، سفر ، فناوری و سرگرمی ارائه می دهد. DNE Buzz بهترین راهنمای شما برای یادگیری نحوه لباس پوشیدن ، زندگی کردن ، مسافرت و سرمایه گذاری است. برای اطلاعات بیشتر به https://dnebuzz.com/ مراجعه کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *