چگونه بهترین تبادل بیت کوین را انتخاب کنیم

[ad_1]

انتخاب صرافی بیت کوین مناسب یکی از مهمترین وظایف شما در سفر به تجارت یا سرمایه گذاری در بیت کوین است. صرافی اشتباه بیت کوین می تواند شما را از رسیدن به اهداف مالی خود طبق برنامه پیشگیری کند و همچنین از لذت بردن از روند کار جلوگیری کند. امروزه مبادلات بیت کوین زیادی وجود دارد ، از جمله مبادلات عالی bitqt رسمی. با این حال ، در حالی که به دنبال یکی از موارد مناسب برای شما می گردید ، برخی موارد وجود دارد که باید اطمینان حاصل کنید که در حال حرکت هستید. این مقاله برخی از این موارد را که باید بخاطر بسپارید برجسته می کند.

شهرت، آبرو

صنعت ارزهای رمزپایه هنوز نسبتاً جدید است ، به این معنی که برنامه های جدید دائماً در حال افزایش هستند. اولین چیزی که باید به آن توجه کرد ، اعتبار بازار سهام است. با انجام نظرسنجی های آنلاین بصورت آنلاین می توانید این موضوع را تأیید کنید تا ببینید چه کاری انجام داده اند و افراد دیگر درمورد آنها چه می گویند شرایط و نحوه کار آنها را بررسی کنید. آنها چگونه قصد دارند وجوه شما را مدیریت و ایمن نگه دارند؟ روش کار آنها باید به اندازه کافی شفاف باشد تا بتوانید به راحتی نحوه کار را برای شخص دیگری توضیح دهید. اگر از اعتبار آنها یا اینکه چگونه قصد دارند به شما در مدیریت وجوه شما کمک کنند مطمئن نیستید ، باید گزینه دیگری را در نظر بگیرید.

امنیت

کلاهبرداری در بیت کوین نیز در سه ماهه اول سال 2020 در حال افزایش است. ثبت شده 24 میلیون دلار از دست رفته در کلاهبرداری. عدم تمرکز بیت کوین معکوس کردن معاملات را غیرممکن می کند ، بنابراین باید امنیت را جدی بگیرید. روش های امنیتی استفاده شده در صرافی بیت کوین مورد نظر خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که احراز هویت دو عاملی را برای مطابقت با استانداردهای امنیت سایبری امروز ارائه می دهد. همچنین میزان ناشناس بودن ارائه شده توسط صرافی و اینکه آیا برای شما مناسب است را بررسی کنید. در حالی که بیت کوین ناشناس بودن کاربر را مجاز می داند ، شما همچنین می خواهید مطمئن شوید که فقط داده های لازم را ارائه می دهید.

عملکرد و ویژگی ها

هر صرافی دارای ویژگی ها و ویژگی های خاص خود است ، اما هنوز موارد اصلی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید. ویژگی های تجاری و عملکرد برنامه را بررسی کنید تا مطمئن شوید با سطح شما متناسب است. برخی از برنامه ها ممکن است از ویژگی های خاصی برخوردار باشند که فقط توسط بازاریابان متخصص قابل درک هستند ، اما اگر مبتدی باشید می توانند شما را گیج کنند. تأیید کنید که آیا صرافی می تواند معامله ای را که می خواهید انجام دهید مدیریت کند و این شامل بررسی پذیرفتن کارت اعتباری شما ، معامله ارز رمزپایه ای است که قصد تجارت آن را دارید و سایر موارد مهم برای اطمینان از داشتن تجربه عالی. .

هزینه ها نیز مهم هستند. اگرچه هر صرافی هزینه تراکنش را دریافت می کند ، شما می خواهید مطمئن شوید که بیش از آنچه باید پرداخت نمی کنید. همیشه قیمت ها را مقایسه کنید و هزینه های پنهان را بررسی کنید.

نتیجه

در حالی که صرافی بیت کوین خود را انتخاب می کنید ، گزینه هایی در دسترس داشته و ویژگی ها ، عملکرد و هزینه های آنها را با یکدیگر مقایسه کنید. از همه مهمتر ، اطمینان حاصل کنید که آنها در موقعیت جغرافیایی شما و روشهای پرداخت ترجیحی شما کار می کنند. هدف این است که تجارت یا سرمایه گذاری در بیت کوین را برای شما آسان تر کند و با انتخاب صرافی بیت کوین خود شروع کنید. نکاتی که در این مقاله آورده شده راهی عالی برای شروع هنگام تصمیم گیری است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *