ژاپن برای جلوگیری از ورود ویروس کرونا به ورود همه خارجی های خارجی متوقف شود

[ad_1]

یوشیهیده سوگا ، نخست وزیر ژاپن روز چهارشنبه گفت ورود کلیه اتباع خارجی به ژاپن به عنوان بخشی از تلاش هماهنگ برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا متوقف خواهد شد.

بیشتر ورودی ها در ماه دسامبر به حالت تعلیق درآمد ، اگرچه مسافران مسافرتی و سایر برنامه های دانشجویی مربوط به برخی از کشورها از محدودیت های شدیدتر خلاص شدند.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد ، تعلیق اصلی مرزهای ژاپن برای همه خارجی ها تا 7 فوریه حفظ خواهد شد ، زمانی که وضعیت اضطراری اعلام شده در توکیوی بزرگ و سایر مناطق ژاپن برداشته خواهد شد.

با این حال ، این حرکت موقعیت قبلی نخست وزیر را کوچک می شمارد.

وی اخیراً در یک پخش تلویزیونی گفت که ژاپن درهای خود را به روی بازرگانان کشورهای خاص باز نگه خواهد داشت ، به شرطی که این منجر به هجوم نسخه جدید و بسیار قابل انتقال ویروس کرونا نشود که قبلاً در انگلیس و آفریقای جنوبی کشف شده بود.

با این حال ، در حزب حاکم حزب لیبرال دموکرات (LDP) ، نمایندگان مجلس از ادامه دادن به ایده جدید خودداری کردند و برخی خواستار پایان آزادی بودند.

آنها می گویند درخواست از ژاپنی ها برای ماندن در خانه در شرایط اضطراری متناقض است ، در حالی که به اتباع خارجی که در این کشور اقامت ندارند نیز اجازه می دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *