کاتالوگ آینده GEM به عنوان یکی از مهمترین گنجینه های تبلیغاتی موزه عمل خواهد کرد

[ad_1]

کاتالوگ موزه بزرگ مصر (GEM) که به زودی چاپ می شود ، به عنوان یکی از مهمترین گنجینه های تبلیغاتی موزه عمل می کند.

این اظهارات در طی جلسه هیئت مدیره موزه به ریاست خالد الانانی وزیر گردشگری و آثار باستانی ارائه شد. این نشست برای بحث و بررسی بسیاری از موضوعات مهم مربوط به توسعه تجارت در موزه برگزار شد.

در طول جلسه ، اعضای هیئت مدیره در مورد اهمیت چاپ کاتالوگ موزه در آینده نزدیک توافق کردند. این یکی از مهمترین ابزارهای تبلیغ موزه و ارائه آثار آن قبل از افتتاح خواهد بود.

در این جلسه وب سایت موزه مورد بررسی قرار گرفت که مطابق با بالاترین استانداردهای بین المللی طراحی شده و با وب سایت های دیگر موزه های مهم بین المللی هم تراز است.

شرکت مجری طرح ، مهمترین صفحات وب سایت و خدمات الکترونیکی را که برای ارائه کلیه فعالیتهای موزه ارائه می دهد ، در آماده سازی برای راه اندازی قبل از افتتاح ، نشان داد.

یافته های بررسی توسعه تجارت همچنین در پرونده های تبلیغات تبلیغاتی و فعالیت های مراسم افتتاحیه موزه مورد بحث قرار گرفت. این علاوه بر بررسی گزارش نتایج مذاکرات با ائتلافی است که خدمات موزه را ارائه و مدیریت می کند.

الانانی از تلاش کارکنان طی دو سال گذشته برای رسیدن به مراحل نهایی روند عملیات خدمات تشکر کرد.

قابل توجه است که GEM بزرگترین موزه در جهان است که به یک تمدن اختصاص یافته است و افتتاح آن در نیمه دوم (H2) سال 2021 مشتاقانه منتظر است. این موزه در 117 هکتار در جیزه ساخته شده است و بیش از 5000 اثر از مقبره پسر فرعون توتانخامون را به نمایش می گذارد ، که برای اولین بار از زمان کشف آنها با هم به نمایش گذاشته می شود.

GEM همچنین دارای اولین ابلیسک آویزان در جهان است ، همراه با یک راه پله بزرگ که مملو از آثار باستانی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *