کارخانه جیپ ایلینوی چروکی 1600 کارگر را در کارخانه مونتاژ Belvidere قطع خواهد کرد

[ad_1]

بلویدر ، ایلینوی – در حالی که تولیدکنندگان همچنان از کمبود جهانی نیمه هادی رنج می برند ، حدود 1600 فرصت شغلی در کارخانه جیپ چروکی در شمال ایلینوی کاهش یافته است.

شعبه آمریکایی استلانتیس که قبلاً به فیات کرایسلر معروف بود ، روز جمعه گفت که در تاریخ 26 ژوئیه یکی از دو شیفت کارخانه مونتاژ Belvidere خود را قطع می کند. جودی تینسون سخنگوی شرکت گفت ، این می تواند منجر به اخراج هزار و 641 کارگر شود.

تینسون گفت: “این شرکت در تلاش است تا فروش و تولید را به تعادل برساند ، اگرچه اوضاع در کارخانه به دلیل کمبود بی سابقه میکرو تراشه در سراسر جهان بیشتر وخیم تر شده است.”

کارخانه Belvidere از اواخر ماه مارس تعطیل شده است ، با Stellantis بارها و بارها شروع به کار را به تعویق می اندازد ، که انتظار نمی رود اواخر ماه جاری باشد.

بسیاری از دیگر خودروسازان ، از جمله بسیاری متعلق به جنرال موتورز و فورد ، در چند ماه گذشته به دلیل کمبود تراشه ناشی از تغییر کارخانه های تولید کننده نیمه هادی در هنگام تعطیل شدن خودروسازان در سال گذشته به دلیل بروز همه گیر ، کارخانه های خود را به محصولات الکترونیکی مصرفی سودآور تبدیل کرده اند. .

حق چاپ © 2021 توسط آسوشیتدپرس. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *