کریستن زیمان ، رئیس پلیس آرورا پس از 30 سال مسئولیت در حال آماده شدن برای بازنشستگی است

[ad_1]

آرورا ، ایلینوی (WLS) – کریستن زیمان ، رئیس پلیس آرورا ، آخرین وظایف خود را قبل از بازنشستگی از اداره پلیس آرورا در روز جمعه انجام می دهد.

او برای ادامه حمل اسلحه خود مجبور بود واجد شرایط حضور در میدان تیراندازی شود. این آسان بود ، اما ترک تنها مکانی که او از 17 سالگی کار کرده است ، چندان آسان نخواهد بود.

تماشا کنید. | مصاحبه کامل با کریستن زیمان ، رئیس پلیس آرورا

زیمان گفت: “من از غم عمیقی بیرون می آیم و سپس بخشی دیگر از من وجود دارد که بسیار هیجان زده است زیرا این یک ماجراجویی جدید است.”

هنگامی که او کار خود را آغاز کرد ، هیچ الگوی زن نداشت – هیچ زنی در پست های فرماندهی در بخش وجود نداشت. اما اکنون او راه را برای بسیاری از زنان دیگر هموار کرده است.

زیمان گفت: “یک دختر بچه وجود دارد که به من نگاه می کند و می گوید:” من می توانم این کار را انجام دهم. “

مربوط اولین رئیس پلیس زن آرورا که پس از 30 سال کار در یک بخش بازنشسته شد

جانشین وی ، رئیس کیت کراس ، نیز از اداره پلیس Aurora آمده است.

او گفت: “گذاشتن او در دستان توانمند کیث کراس به من آرامش می دهد و من فقط به استرسی که او باید تحمل کند لبخند می زنم.”

در سه سال گذشته ، دومین شهر بزرگ ایالت در تیراندازی دسته جمعی به هنری پرات درگیر بود که کارمندی اقدام به تیراندازی کرد و پنج کارمند دیگر را کشت و پنج افسر پلیس را زخمی کرد. پس از ترور جورج فلوید که منجر به خشونت و غارت در مرکز شهر آرورا شد ، ناآرامی های مدنی درگرفت. و البته همه گیری COVID-19.

زیمان گفت: “احساس می کنم سه سال است که نخوابیده ام.”

در بین همسالان از ارزش بالایی برخوردار است. روز چهارشنبه ، انجمن رئیس شهرستان کین ، زیمان را در آستانه بازنشستگی به رسمیت شناخت. او گفت که به اهدافی که در 5 سال پیش به عنوان رئیس رسید ، رسیده است: کاهش جرایم خشونت آمیز و افزایش مشارکت اجتماعی. او سپس برنامه ای برای صحبت و مشاوره دارد و به بخشهای دیگر کمک می کند تا برای موقعیت های تیراندازی فعال آماده شوند.

زیمان گفت: “تقویم من تا پایان سال با این گفتگوها پر می شود.”

او پس از پوشیدن لباس پلیس آرورا در روزهای هفته در 30 سال گذشته ، اکنون می گوید یکی از بزرگترین چالش هایش این است که بفهمد هر روز چه چیزی بپوشد.

حق چاپ © 2021 WLS-TV. همه حقوق محفوظ است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *