کنگره ایالات متحده برای شمارش آرا of کالج انتخاباتی تشکیل می شود

[ad_1]

کنگره ایالات متحده بعد از ظهر چهارشنبه در یک جلسه مشترک تشکیل جلسه داد تا آرا officially کالج انتخاباتی ارسالی در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 را رسماً شمارش کند. این آخرین گام در صدور پیروزی جو بایدن رئیس جمهور منتخب و دموکرات بر جمهوری خواه کنونی دونالد ترامپ است.
معاون رئیس جمهور و رئیس مجلس سنای آمریکا مایک پنس روز چهارشنبه ریاست جلسه کنگره را بر عهده داشت.

اندکی پس از آغاز جلسه ، جمهوری خواهان اعتراض شناخته شده ای در مورد شمارش معکوس در آریزونا ابراز داشتند ، مدت ها در یک حالت قرمز تیره بود که سال گذشته به بایدن روی آورد ، و مجبور شد بحث و گفتگو در مجلس و سنا را تا ساعت دو برگزار کند.

اتاق ها پس از بحث و بررسی ، اعتراض می کنند که بعید است ادامه یابد ، زیرا دموکرات ها اکثریت مجلس را دارند و انتظار می رود در برابر هر گونه چالش برای نتایج انتخابات ریاست جمهوری متحد شوند.

در سنا ، جایی که جمهوری خواهان فقط اکثریت کمی دارند ، حزب برای تلاش برای آرا elect انتخاباتی پاره شده است.

رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل ، جمهوریخواه کنتاکی ، ادعای ترامپ درباره کلاهبرداری گسترده در رقابت کاخ سفید را رد کرد.

مک کانل در صحن سنا گفت: “هیچ چیز قبل از ما غیرقانونی بودن در مقیاس گسترده را نشان نمی دهد ، مقیاسی که می تواند هر انتخابی را نشان دهد.”

“قانون اساسی در اینجا در كنگره به ما نقش محدودی می دهد. ما نمی توانیم فقط خودمان را به عنوان یک شورای ملی انتخاب استروئیدها معرفی کنیم. ” “رای دهندگان ، دادگاه ها ، ایالت ها همه صحبت کرده اند. همه صحبت کردند.

کنگره ایالات متحده پس از رأی مخالفت مجدداً تشکیل جلسه خواهد داد و با شمارش آرا در کالج انتخاباتی ادامه خواهد یافت.
این فرایند با هر اعتراض تایید شده تکرار می شود. انتظار می رود جمهوری خواهان نتایج حداقل دو ایالت دیگر را به چالش بکشند.

رأی دهندگان در 50 ایالت و ناحیه کلمبیا ماه گذشته برای انتخاب بایدن به عنوان رئیس جمهور بعدی ایالات متحده دیدار کردند و به وی 306 رأی انتخاباتی در مقابل 232 رأی موافق ترامپ دادند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *