گروه مصری Cairo Steps جدیدترین آهنگ اصلی را در YouTube منتشر می کند

[ad_1]

قاهره استپز ، گروه مصری که کانال های سنتی و شرقی را با موسیقی جاز مدرن ترکیب می کند ، هفته گذشته یک ویدیوی جدید با ترکیب اصلی خود منتشر کرد ، با عنوان خاکستری، در YouTube و Instagram.

این کنسرت به عنوان بخشی از جشنواره موسیقی عربی 2020 برگزار شد که در آن گروه با ارکستر اپرای قاهره در صحنه چشمه اپرای قاهره به اجرای برنامه پرداختند. این کنسرت به رهبری نایر ناگوئی انجام شد.

Siwa یکی از محبوب ترین ساخته های قدم های قاهره است که توسط رهبر گروه و باسیست گروه موسیقی باسم درویش ساخته شده است. بارها در بسیاری از مکان ها اجرا شده است.

وزیر فرهنگ ایناس عبدالدیم اغلب به گروه فلوت می پیوندد ، یکی از برجسته ترین سازهای حمل کننده آهنگ ملودیک در خاکستری.

با این حال ، در ویدئوی منتشر شده اخیر ، هدی عبد العظیم فلوت می نوازد ، آهنگی که توسط محمد سعد باشا برای ارکستر اصلاح شده است.

در این ویدئو ، ارکستر اپرای قاهره شامل: باسم درویش (ضربان) ؛ رامی آتالا (پیانو) ؛ راگی کمال (کانون) ؛ جان سامی (نه) ؛ وائل ال سید (آکاردئون)؛ هدی عبد الاعظیم (فلوت) ؛ کریم حسام (باس الکترونیکی) آزئما (کوبه ای) ؛ هانی آل ساواف (req و duff) ؛ محمد لبیب (ساکسیفون)؛ جان بشرا (ویولنسل) و نوازندگان ویولن عماد عزمی ، شرین عزی ، شادی عبدالسلام و نهاد گامالدین.

قدم های قاهره در سال 2002 به عنوان همکاری درویش و ماتیاس فری پیانیست آلمانی تاسیس شد. وی به طور گسترده در مصر و آلمان و همچنین در بسیاری از مراحل بین المللی شرکت کرده است.

این گروه ژانرهای موسیقی فراوانی را در یک قابلمه ذوب ترکیب می کند ، از جمله کانال های سنتی مصر و شرقی ، سنت های صوفیانه ، موسیقی کلاسیک غربی ، موسیقی قومی اروپا و بداهه نوازی جاز.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *