گرگ پالویان ، شركت بازرگانی شیکاگو ، پس از تشخیص مرحله 4 سرطان ، در قمار غیرعادی در دادگاه فدرال برنده شد

[ad_1]

چیکاگو (WLS) – گرگوری پالویان ، شركت فروش شركت ، در ژانویه سال گذشته تاس را انداخت و به دلیل انجام عملیات قمار در مقیاس بزرگ ورزشی و جعل مالیات خود ، گناهكار شناخته شد. اما پس از آن شرط بندی با شانس بسیار بدتری به وجود آمد: پالویان مبتلا به سرطان پایانی مغز بود.

این کتابفروش شاد و قدیمی ، که در عکسش در فیس بوک علائم دلار را می بیند ، در نتیجه توافق اعتراض به 2 سال و نیم حبس در زندان محکوم شد.

پالویان 66 ساله قرار بود در 20 مه 2021 در زندان فدرال Terre Haute در ایندیانا ظاهر شود. اما در 4 مه ، پزشکان به دادگاه گفتند که وی دو بار تشنج کرده است.

تشخیص هولناک پالویان تومور بدخیم مغزی مرحله 4 با پیش آگهی بسیار ضعیف برای زنده ماندن بیش از چند سال است.

تاریخ تسلیم شدن توسط جان لوفکوف قاضی ایالات متحده به تعویق افتاد تا زمانی که دولت ، پالویان و وکیلش ، رالف مززیک ، وکیل مدافع جنایی کهنه کار بتوانند ترتیبی اتخاذ کنند تا یک جنایتکار بدون خشونت آخرین سالهای خود را در زندان سپری نکند.

I-Team متوجه شده است که درخواست پالویان برای تسکین دلسوزانه با به تعویق انداختن تاریخ انتقال وی به زندان به مدت یک سال تأیید شده است. اکنون 18 اوت 2022 است.

اگرچه پالویان اکنون شیمی درمانی می کند ، اما شانس زنده ماندن طولانی مدت ، حتی برای یک قمارباز مادام العمر ، زیاد نیست. با توجه به شرح وضعیت وی در پرونده های تازه تشکیل شده از دادگاه و اظهارات پزشکان که توسط دادستان تشخیص داده شده است ، اینکه آیا او با یک سال مرخصی به این تاریخ جدید در زندان می رسد یا نه ، قطعی نیست و تجربه یک دوره 30 ماهه جمله یک ضربه بلند است

سال گذشته ، بسیاری از روسای زندانی شیکاگو خواستار آزادی آنها شدند زیرا می ترسیدند تا زمانی که در زندان هستند به COVID مبتلا نشوند. برخی به آزادی خود رسیده اند ، در حالی که برخی دیگر هنوز در زندان هستند.

اگر پالویان به زندان برود ، این نشان می دهد که او به نوعی از بیماری که پزشکان به عنوان یک بیماری کشنده توصیف می کنند جان سالم به در برده است.

حق چاپ © 2021 WLS-TV. همه حقوق محفوظ است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *