گزارش در مورد رز ریون در آخر هفته – ABC7 شیکاگو

[ad_1]

شیکاگو (WLS) – برای دیدن کلیسای سیستین لازم نیست به رم سفر کنید! آخرین تجربه جذاب ، کلیسای سیستین را به مرکز Oakbrook می آورد!

نمایشگاه نمازخانه سیستین میکل آنژ – مرکز اوکبروک

هیچ چیز نفس گیر نیست! این ها بازتولید 34 نقاشی دیواری میکل آنژ هستند که سقف کلیسای سیستین واتیکان را تزئین می کنند – نقاشی های دیواری در اندازه واقعی آنها ، بنابراین از هر جزئیات ، در سطح چشم واقعاً خوب نگاه می کنید. این نمایشگاه در نمازخانه سیستین تا 15 آگوست ادامه دارد.

Jane’s Rise – موزه فیلد

تحول به جین: تکامل دکتر جین گودال آخرین نمایشگاهی است که امروز در موزه فیلد افتتاح شد. می توانید سفر جین از کودکی کنجکاو در انگلستان تا دانشمندی پرشور را که در مورد شامپانزه ها در آفریقا تحصیل می کند دنبال کنید. برجسته ترین موارد شامل پیش بینی های هولوگرام مانند دکتر گودال و فعالیت های واقعیت افزوده است. این نمایشگاه تا 6 سپتامبر ادامه دارد.

موزه اتومبیل ولوو بازگشایی شد – ولو

می توانید این کار را یک روز در موزه اتومبیل ولو که اخیراً افتتاح شده است ، انجام دهید. از ماشین های عتیقه گرفته تا ماشین های سینمایی ، 33 نمایشگاه در قلمرو موزه وجود دارد که چندین نمایشگاه جدید است! طبق دستورالعمل های بهداشتی ایلینوی ، در صورت واکسیناسیون کامل ، در حال حاضر ماسک لازم نیست.

روز افتتاح چشمه باکینگهام – پارک گرانت

این نه تنها نشانه در راه بودن تابستان است بلکه نشانه بازگشت به حالت عادی است! شنبه ، چشمه باکینگهام پس از وقفه ای تقریباً 2 ساله روشن خواهد بود!

برای گنجاندن تابستان آماده شوید! شمارش معکوس برای درج آبنمای باکینگهام بخشی از یک جشن زنده خواهد بود تا همه بتوانند از این گنجینه شیکاگو لذت ببرند ، مهم نیست که کجا باشید! این فواره روزانه از ساعت 8 صبح تا 11 شب باز است و هر ساعت 20 دقیقه نمایش آب دارد.

Vazquez Circus – North Riverside Mall

هنوز وقت دارید که از سیرک وازکز در مرکز خرید شمال ریورساید لذت ببرید! سیرکو هرمانوس واسکز از سال 1969 در مکزیک ، آمریکای مرکزی و ایالات متحده تماشاگران را به هیجان آورده است! این نمایش خانوادگی ، پر از جادو و ماجراجویی ، تا دوشنبه ادامه دارد.

توپ اسنیکر مجازی After School Matters – وب سایتی برای After School Matters

و After School Matters تابستان امسال برنامه هایی از راه دور و غیر حضوری را برای بیش از 11000 نوجوان در شیکاگو ارائه می دهد. شما می توانید با شرکت در توپ کفش ورزشی مجازی After School Matters که شنبه ساعت 7 عصر برگزار می شود ، به حمایت از این برنامه ها کمک کنید. بلیط را در وب سایت After School Matters خریداری کنید.

موزه نویسندگان آمریکایی – اکنون دایر است

موزه نویسندگان آمریکایی با نمایش های تعاملی جدید و نمایشگاه جدید نویسنده داستان های علمی و ری بردبری متولد واکیگان بازگشایی شده است! این نمایشگاه تا مه 2022 ادامه دارد.

.

حق چاپ © 2021 WLS-TV. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *