یک ناظر مصری از تحصیل بیمارستان کلئوپاترا در آلامدا جلوگیری کرده است

[ad_1]

سازمان رقابت مصر (ECA) اصولاً با برنامه بیمارستان های کلئوپاترا (CHG) برای خرید کامل گروه بهداشت و درمان آلامدا مخالفت کرد. CHG قصد دارد با صدور بدهی قابل تبدیل به سهامداران Alameda ، شخص حقوقی نمایندگی Alameda را به دست آورد.

ECA گفت كه طبق یك مطالعه اولیه ، این خرید باعث ایجاد انحصار در بازار بهداشت و درمان مصر می شود.

ابراهیم ال سگینی ، رئیس ECA ، در نامه ای به وزیر بهداشت هالا زاید گفت: “این خرید قیمت خدمات پزشکی را افزایش می دهد ، کیفیت آنها را کاهش می دهد و فرصت های بالقوه سرمایه گذاری را تضعیف می کند.”

این معامله می تواند Alameda را که دارای چهار بیمارستان از جمله دار الفواد است ، حدود 450 تا 500 میلیون دلار با احتساب بدهی تخمین بزند.

آخرین تحولات پس از خبر در ماه فوریه در مورد مذاکره دو طرف در مورد یک توافق صورت گرفت. گفته شد که ارزش این دو نهاد با در نظر گرفتن ارقام فوق تقریباً برابر 10 میلیارد EGP ارزیابی شده است.

پیش بینی می شود که معامله پیشنهادی ، تخریب EV Alameda در 10٪ بالاتر از بیمارستان کلئوپاترا باشد. اعتقاد بر این است که سرمایه گذاری های Guggenheim مستقر در نیویورک به عنوان یک مشاور مالی در بهداشت و درمان آلامدا فعالیت می کند ، در حالی که EFG Hermes در حال مشاوره در بیمارستان کلئوپاترا است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *