16 SME برای اجرای پروژه های تحول دیجیتال در سازمان های دولتی تعیین شده اند

[ad_1]

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مصر اعلام کرده است که 16 شرکت کوچک و متوسط ​​(SME) 15 پروژه تحول دیجیتال را در سازمان های دولتی اجرا می کنند.

ارزش کل این پروژه ها بیش از 43.5 میلیون EGP است و آنها به عنوان بخشی از طرح “فرصت ما دیجیتال است” ارائه می شود.

عمرو طلعت ، وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات گفت که این اعلامیه تعهد وزارتخانه برای تحریک خلاقیت در میان SME های IT را نشان می دهد. همچنین هدف آن فراهم کردن فرصت هایی برای مشارکت در اجرای پروژه های تحول دیجیتال است.

طلعت گفت مجموعه دیگری از پروژه ها و فرصت ها برای شرکت های متوسط ​​و متوسط ​​در مصر در دوره بعدی راه اندازی می شود.

وزیر امور خارجه روز شنبه در یک خبرنامه مطبوعاتی افزود که SME ها علاوه بر ایجاد فرصت های شغلی برای جوانان ، در رشد اقتصادی نیز نقش مهمی دارند.

وی همچنین گفت که چنین ابتکاراتی افق وسیع تری را برای جوانان مصر برای کسب تجربه و کسب مهارت برای کارهای عمومی باز می کند ، که رقابت آنها را در بازارهای محلی و جهانی بهبود می بخشد.

این شرکت ها در چهار دسته مختلف از جمله فرصت های کسب و کار و پروژه های دیجیتالی برنده شده اند: مدیریت کیفیت و آزمایش. خدمات یکپارچه سازی سرویس های وب GG ؛ دیجیتالی سازی محتوا ؛ و تجزیه و تحلیل ، طراحی و مهندسی. در مجموع چهار SME در گروه مدیریت کیفیت و آزمایش برنده شدند

هدف ما فرصت دیجیتال است که هدف آن تقویت سهم شرکتهای کوچک و متوسط ​​ثبت شده در پایگاه داده ITA در اجرای پروژه های تحول دیجیتال برای سازمانهای دولتی است.

این ابتکار فرصت های تجاری را از طریق سه زیرشاخه فراهم می کند ، یعنی تجارت با مذاکره با ارگان های دولتی به طور مستقیم و اجرای پروژه ها از طریق مذاکره با شرکت های طرف قرارداد با سازمان های دولتی.

این علاوه بر مسابقات مهارتی است که شامل فرصت های آموزشی برای کارگران SME برای بهبود مهارت های خود در علوم داده و هوش مصنوعی (AI) است. این فرصت ها با اجرای کار در مناطق فوق الذکر پایان می یابد.

از ابتدای راه اندازی ، ابتکار عمل حدود 31 فرصت در پروژه های تحول دیجیتال از طریق سیستم عامل خود با ارزش تخمینی 80 میلیون EGP فراهم کرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *