1654 تست PCR در مسابقات جهانی هندبال: وزارت بهداشت

[ad_1]

کمیته پزشکی مسابقات جهانی هندبال مردان در سال 2021 اعلام کرد که طی 24 ساعت گذشته 1644 تست PCR از شرکت کنندگان مسابقات انجام شده است.

آزمایشاتی که برای تشخیص ویروس کرونا (COVID-19) استفاده شد ، روی همه تیم های شرکت کننده در مسابقات قهرمانی ، اعضای کمیته های فدراسیون و سازماندهی ، و همچنین تیم های هتل و پزشکی انجام شد.

در همین حال ، وزارت بهداشت و جمعیت مصر روز یکشنبه اعلام کرد که 234 شرکت کننده در مسابقات قهرمانی در طول شرکت در این رویداد در قاهره تحت درمان پزشکی قرار گرفتند. این وزارت افزود که همه آنها از سلامت برخوردار هستند.

این بخشی از برنامه بیمه درمانی مسابقات جهانی هندبال است که مصر از 13 تا 31 ژانویه میزبان آن است. این طرح با هدف نظارت بر سلامتی بازدید کنندگان از مسابقات و تشدید اقدامات پیشگیرانه و پیشگیرانه علیه بیماری همه گیر انجام می شود.

علاوه بر این ، هفت شرکت کننده همچنین به دلیل آسیب های مختلف مانند کوفتگی و کشیدگی عضلات ، کمک های اولیه دریافت کردند. در مجموع 21 آمبولانس مجهز با 28 تیم پزشکی در تمام سالن های ورزشی میزبان مسابقات هستند.

حسام حسنی ، رئیس کمیته ملی مبارزه با COVID-19 ، روز شنبه از محل سکونت شرکت کنندگان در مسابقات قهرمانی بازدید کرد تا پروتکل های تشخیصی و مکانیزم جداسازی موارد مشکوک را بررسی کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *