236 میلیون EGP اختصاص یافته برای توسعه تصفیه خانه فاضلاب بحر الباقر

[ad_1]

وزیر برنامه ریزی و توسعه اقتصادی مصر ، هالا ال سعید 236 میلیون EGP را برای حمایت از طرح ملی آب آشامیدنی و فاضلاب (NOPWASD) برای اتصال برق به تصفیه خانه فاضلاب بحر الباقر تصویب کرده است.

این حرکت به عنوان بخشی از برنامه برای سال مالی (FY) 2020/21 صورت گرفته و دستورالعمل های ساخته شده توسط عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور را اجرا می کند.

السید گفت که تصفیه خانه فاضلاب بحر الباقر بزرگترین واحد تصفیه خانه در جهان است که ظرفیت آن 5 میلیون متر مکعب (متر مکعب) در روز است. همچنین علاوه بر 70،000 فددان در حال کشت ، برای احیای و کشت حدود 330،000 زمین فددان در شرق کانال سوئز استفاده می شود.

وزیر افزود که این نیروگاه در پروژه سیستم زهکشی بحر الباقر یکی از مهمترین پروژه هایی است که تحت چتر برنامه توسعه شبه جزیره سینا قرار دارد.

السید گفت وزارت وی مایل است پشتیبانی لازم را از این پروژه و اجرای بخشنامه های رئیس جمهور ارائه دهد. این پروژه از تلاش ها برای توسعه سینا ، سرمایه گذاری در زیرساخت ها و بهبود خدمات ارائه شده به شهروندان پشتیبانی خواهد کرد.

وی افزود که هدف آن استفاده بهینه از منابع آب و کاهش ضایعات است و برای افزایش زمین های کشاورزی به ویژه در شبه جزیره سینا کار خواهد کرد. علاوه بر این ، این پروژه ایجاد پروژه های توسعه کشاورزی یکپارچه را پوشش می دهد که محصولات کشاورزی ، حیوانی و صنعتی را پوشش می دهد.

سیستم زهکشی بحر الباقر به طول 190 کیلومتر از قسمت جنوبی قاهره به استان شرقیه ، از طریق استان های کالوبیا و داکلیا و از اسماعیلیه تا پورت سعید عبور می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *