403 سرمایه گذار متقاضی خرید سایت های صنعتی در 7 مجتمع هستند

[ad_1]

وزیر تجارت و صنعت Nevine Gamea روز چهارشنبه گفت 403 سرمایه گذار متقاضی خرید 650 واحد در هفت مجتمع صنعتی شده اند كه در اكتبر در استان های اسكندریه ، دریای سرخ ، Garbeya ، بنی سوف ، مینیا ، سوهاگ و لوكسور راه اندازی شد.

گاما با بیان اینکه این وزارتخانه تسهیلات بزرگ و بی سابقه ای را برای سرمایه گذاران در نظر گرفته است ، افزود: در حال حاضر مراحل اختصاص واحدهای صنعتی جدید در حال نهایی شدن است. این تسهیلات شامل کاهش قیمت دفتر مناقصه برای واحدها از 2000 EGP به 500 EGP و 300 EGP در برخی موارد است. وزارت همچنین از هزینه ارسال درخواست برای توزیع چشم پوشی کرد و ارزش پیش پرداخت هر واحد را از 50 000 EGP به 10 000 EGP کاهش داد.

وزیر اشاره کرد که مدت اجاره واحدهای صنعتی از 5 سال به 10 سال تمدید شده است ، و همچنین به هر سرمایه گذار اجازه می دهد تا 8 واحد را به جای فقط چهار واحد اجاره دهد. وزارت همچنین سیستم نمایندگی را لغو کرد تا فقط سرمایه گذاران جدی را تشویق کند که پروژه های کوچک و خرد خود را شروع کنند.

گاما تأکید کرد که در حال حاضر یک مطالعه برای قانونی کردن وضعیت زمین صنعتی که قبلاً پیشنهاد شده بود ، در حال انجام است ، جایی که سرمایه گذاران جدی فرصت شروع پروژه ها و بهره برداری از زمین های توزیع شده را دارند. از طرف دیگر ، در برابر مالکین زمینی که تاکنون پروژه های خود را شروع نکرده اند ، اقدامات قانونی انجام خواهد شد.

گاما در مورد مفاد اجرای قانون در مورد شرکتهای خرد ، کوچک و متوسط ​​(SME) گفت که کابینه در حال بررسی آیین نامه تصویب است.

مواد جدید این قانون با هماهنگی بیش از 40 آژانس و وزارتخانه از جمله کمیته IHR در مجلس نمایندگان تهیه شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *