900000 کاربر برای خدمات الکتریکی به سیستم عامل Fixed Solutions دسترسی دارند

[ad_1]

محمود توفیک مدیر عامل شرکت Fixed Solutions اعلام کرد که بیش از 900000 شهروند بدون نیاز به مراجعه مشتری به مراکز خدمات ، به سیستم آسان و مقرون به صرفه تقاضای کد شده برای کنتورهای برق به سیستم عامل این شرکت دسترسی داشته اند.

وی خاطرنشان کرد که شرکت وی در حال همکاری با وزارت برق و انرژی های تجدید پذیر برای ایجاد این بستر دیجیتال واحد برای خدمات الکتریکی است.

این هدف با تسهیل طیف وسیعی از خدمات الکتریکی برای کاهش بار و جلوگیری از ازدحام بیش از حد ، تسهیل رویه های شهروندان است.

توفیک افزود که تعدادی از سیستم عامل های دیجیتال در سال 2020 با همکاری وزارت آموزش عالی و تحقیقات راه اندازی می شود. اینها شامل پلت فرم نظارت علمی دانشجویی است که هدف آن تسریع در تکمیل مراحل قرار دادن دانش آموزان تحت نظارت علمی از طریق اتوماسیون چرخه کار است.

این از لحظه ای که دانشجویان مدارک خود را از طریق بستر به اداره بورس تحصیلی مرکزی ارسال می کنند و زمانی که کلیه تأییدیه های لازم را دریافت می کنند ، آغاز می شود. این پلتفرم همچنین به آنها امکان می دهد علاوه بر صدور مجوز سفر به صورت الکترونیکی ، مدارک را به صورت الکترونیکی برای واحد جذب و بسیج برای تکمیل مراحل ارسال کنند.

دانشجویان می توانند ثبت نام الکترونیکی را ثبت کنند ، چه از طریق خدمات فرهنگی وزارت تحصیلات عالی و تحقیقات خارج از کشور و چه از طریق سفارتخانه ها و کنسولگری های مصر.

توفیک افزود که در سال 2020 ، پلتفرم Study in Egypt راه اندازی شد که هدف آن ارائه خدمات به دانشجویان بین المللی برای تحصیل در دانشگاه های مصر است. وی توضیح داد که این پلت فرم یکپارچه و به همه کشورهای مرتبط با پرونده دانشجویان خارجی متصل است.

هدف این است که به دانشجویان اجازه دهیم مراحل پذیرش دانشگاه خود را به صورت آنلاین انجام دهند. وی گفت که این مرحله در مرحله دوم با دانشگاه های دولتی ، شورای عالی دانشگاه و گروه دانشجویان بین المللی و دانشگاه های خصوصی مرتبط است.

هدف این پلتفرم تسهیل اخذ ویزای تحصیلی برای ورود به کشور و برقراری ارتباط مستقیم بین وزارت امور خارجه ، سفارتخانه های خارج از کشور و اداره مرکزی مهاجران است.

توفیک تأکید کرد که این گروه تلاش می کند تا عناصر اساسی را برای پشتیبانی از پروژه های استراتژیک که به آنها سپرده شده است مانند تیم های مدیریت پروژه ، تحقیق و توسعه و توسعه نرم افزار داشته باشد.

این گروه همچنین تلاش می کند تا از استانداردهای بین المللی در استفاده از فن آوری های مدرن و رعایت استانداردهای امنیت سایبری پیروی کند. وی تأکید کرد که دولت مقررات اجرایی قانون مبارزه با جرایم اینترنتی را به تصویب رسانده است.

این برنامه ، در راستای استراتژی گسترش راه حل های دیجیتال ، برای افزایش کارایی خدمات پشتیبانی ارائه شده به مشتریان و داشتن یک مدل عملیاتی پایدار ، قابل توسعه و انعطاف پذیر ، تلاش می کند. وی همچنین به دنبال شروع مشارکت و مشاغل جدید در خاورمیانه و آفریقا است.

توفیک گفت که دولت طی شش سال گذشته توجه زیادی را به شرکتهای مصری و گروههای ملی برای شرکت در پروژه های ملی ، به ویژه پروژه های ناشی از برنامه ملی مصر دیجیتال ، مورد توجه قرار داده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *