“A Really Goode Job” فرصتی را برای تجربه شغل رویایی خود در کشور شراب فراهم می کند

[ad_1]

هیلدزبورگ ، کالیفرنیا – برای قدردانی از یکی از بهترین فرصت های شغلی لازم نیست حتما یک متخصص شراب باشید! کارخانه شراب سازی مورفی-گود در هیلزبورگ کمپین “A Really Goode Job” را راه اندازی کرده است ، که به دنبال فردی علاقه مند و علاقه مند به کار در صنعت شراب می رود.

آنها نه تنها در یک خانه زیبا اجاره رایگان و ماهیانه 10 هزار دلار حقوق برای یک سال دریافت می کنند ، بلکه شراب رایگان نیز دریافت خواهند کرد. در بهترین حالت ، تجربه شراب لازم نیست. مورفی-گود به دنبال شخصی است که بتواند ایده های جدید و متفاوتی را روی میز بگذارد. اولین بخش کار نظارت بر تولید کننده شراب دیوید گوتوف جونیور در هنگام برداشت محصول خواهد بود. پس آسمان حد است!

“ما این فرصت را برای کسی فراهم می کنیم تا به ما بپیوندد. این می تواند کسی باشد که از دانشگاه خارج می شود و می خواهد در صنعت شراب شروع به کار کند. ممکن است کسی باشد که واقعاً می خواهد تغییر شغلی ایجاد کند. این ممکن است هرکسی باشد.” شما بدانید ، ما در صنعت شراب فرصت های زیادی داریم. این فقط شراب سازی نیست. شما ممکن است بخواهید در تاکستان کار کنید ، یا در یک اتاق مزه کار کنید ، یا یک سرآشپز باشید. واقعاً یک ماجراجویی را با مزایای باور نکردنی انتخاب کنید ، ” .

هزاران پاسخ وجود دارد. متقاضیان می توانند از راه دور درخواست دهند و یا فیلم خود را با یک لیوان شراب در دست در اتاق طعم مورفی-خوب ضبط کنند.

دیو گفت: “تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که یک برنامه ویدیویی یک دقیقه ای برای ما بفرستید و ما همه آن برنامه ها را مرور می کنیم و بهترین افراد را بیرون می آوریم ، مصاحبه های شخصی می کنیم و بهترین نامزد را انتخاب می کنیم.”

یافتن نامزد کامل مهم است ، اما مبارزات انتخاباتی همچنین ایجاد امید در این شرایط دشوار است. هدف این است که در یک سال بسیار دشوار بخشی از جامعه باشید و به مردم کمک کنید.

“تا آنجا که من می دانم ، فقط ما در صنعت الکل ، مطمئناً صنعت شراب هستیم که تاکنون چنین کارهایی را انجام داده ایم. تا احساس خوبی داشته باشیم و واقعاً بتوانیم کارمند جدیدی پیدا کنیم که بتوانیم به نیروی کار خود اضافه کنیم علاقه دارد. و او می تواند چیزی را برای ما به ارمغان بیاورد ، و ما می توانیم آن را پس دهیم. ”

بازدید اینجا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد “کار واقعا خوب”.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *