AAIB از پیشنهاد بدون پول نقد مصر پشتیبانی می کند

[ad_1]

بانک بین المللی عربی-آفریقایی (AAIB) اعلام کرده است که به بازرگانان مصری این فرصت را می دهد تا از پلت فرم پذیرش مدرن N-Genius برای حمایت از نیازهای پرداختی خود استفاده کنند.

این حرکت در حمایت از پیگیری سریع جامعه بدون پول ایجاد شده توسط بانک مرکزی مصر (CBE) با توجه به بیماری همه گیر ویروس کرونا (COVID-19) است.

این اعلامیه به دنبال توافق AAIB با شبکه بین الملل ، بازیکن برجسته تجارت دیجیتال در منطقه خاورمیانه و آفریقا (MEA) و توسعه دهنده بستر پرداخت N-Genius پل مبتنی بر Android است.

از طریق N-Genius AA AAIB ، مشتریان تجاری در مصر قادر به پذیرش پرداخت از طریق تمام کارت های اعتباری اصلی خواهند بود. این کارت ها شامل کارت های Meeza ، کارت بدهی ملی مصر و کیف پول های تلفن همراه بدون تماس مانند Apple Pay یا Samsung Pay است.

ابتکار AAIB در پاسخ به تغییر روزافزون رفتار مصرف کننده هنگام خرید برای معاملات بدون تماس و خریدهای آنلاین انجام می شود. دولت های سراسر جهان نیز اقدامات امنیتی و فاصله اجتماعی را ترویج می کنند ، معاملات بدون تماس بخشی از این امر است.

N-Genius platform یک بستر همه کانال با فناوری پرداخت بصری است که برای ایجاد تجربه بهتر مشتری از طریق پرداخت امن ، ایمن و بدون درز طراحی شده است. این پلتفرم برای همگام سازی با شرایط تغییر سریع پرداخت طراحی شده است.

این دسترسی سریع به جدیدترین ویژگی ها را با حداقل مداخله به بازرگانان ارائه می دهد و مجهز به کار با راه حل های جدید پرداخت در آینده است. پلت فرم N-Genius ™ همچنین از طریق درگاه پرداخت ابری خود از تجارت الکترونیکی پشتیبانی می کند ، که امکان پرداخت آنلاین را بدون درز فراهم می کند و فرصتی را برای فروشگاه های وب فراهم می کند.

دینا ذکری ، رئیس بانکداری مصرف کننده در AAIB ، گفت: “استراتژی جدید این بانک عمدتاً بر روی پاسخ سریع به تغییرات بازار با درج فناوری در تمام جنبه های بانکداری متمرکز است.”

وی افزود: “به همین دلیل علاقه ما برای به دست آوردن بستر پرداخت N-Genius به موقع بود.” “

Zikry اضافه کرد که این ترمینال می تواند با تمام سیستم ها در حالی که از اتصال تلفن همراه استفاده می کنید ، از جمله 3G و Wi-Fi یکپارچه شود. این امکان را برای به روزرسانی سریع و از راه دور امکان پذیر و 24 ساعته 7 روز امکان پذیر می کند.

هانی فکری ، مدیر عامل شبکه بین الملل
هانی فکری ، مدیر عامل شبکه بین الملل

هانی فکری ، مدیر عامل شبکه بین الملل – مصر ، گفت: “همکاری ما با AAIB نشان دهنده تعهد شبکه بین الملل برای کمک به مشاغل مصری است که خود را با تغییر روند پرداخت سازگار کنند و یکپارچه به سمت پرداخت دیجیتال حرکت کنند.”

وی افزود: “N-Genius مطابق با استانداردهای جهانی در منطقه توسعه یافته است و با فناوری هوشمند ، کاربرد آسان ، قابلیت همه کانال و ویژگی های امنیتی قوی ، به خرده فروشان مصری یک مزیت رقابتی ارائه می دهد.”

فكری خاطرنشان كرد كه N-Genius به بازرگانان انعطاف پذیری و مقیاس پذیری را ارائه می دهد ، اطمینان حاصل كند كه آنها همچنان مایل به پذیرش پرداخت در هرجایی هستند كه مشاغل آنها آنها را بگیرد و بدون وقفه در تجارت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *