B Investments 4 بخش را برای سرمایه گذاری 200 میلیون EGP انتخاب می کند

[ad_1]

B Investments قصد دارد در چهار صنعت مختلف سرمایه گذاری کند: مراقبت های بهداشتی ، آموزش عالی ، F&B و داروسازی ، با حدود 150 میلیون EGP – 200 میلیون EGP در هر منطقه.

بودجه پروژه های جدید بخشی از سود سرمایه حاصل از فروش اخیر سهام این شرکت در توتال مصر و BĒARD خواهد بود. تاریخ بسته شدن معاملات مالی در نیمه اول (H1) سال 2021 برای مراقبت های بهداشتی ، آموزش عالی و F&B و در H2 سال 2021 برای داروسازی است.

طبق گفته مدیریت این شرکت ، B Investments قصد دارد سود سهام مشابه را برای سود سال 2019 به همراه درآمد حاصل از خروج از توتال مصر توزیع كند. این می تواند به معنی DY نزدیک به 10٪ باشد.

B Investments اخیراً 20٪ از سهام خود را در مجموع مصر با قیمت 146 میلیون EGP و فروش 60٪ سهام B forARD با قیمت EGP 19m با فروش تقسیم شده به اقساط تقسیم کرده است که ارزش فعلی آن 13.5 میلیون EGP است.

B Investments همچنین انتظار دارد IPO شرکت Ebtikar که متعلق به بخشی از آن است ، برای سرمایه گذاری های مالی در نیمه دوم سال 2021 آغاز شود. این شرکت همچنین ممکن است فروش سهام یا معامله IPO را به شرکت تابعه خود Gourmet در نظر بگیرد.

Gourmet با افتتاح 3 مرکز تحویل کالا که شامل Maadi در 6 اکتبر و حومه قاهره است ، در تجارت تجارت الکترونیکی سرمایه گذاری می کند که در حال حاضر 30٪ از کل درآمد خود را تشکیل می دهد و در سال 2020 3 فروشگاه جدید افتتاح کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *