CIB ، City Edge یک پروتکل همکاری را امضا می کنند که 1 میلیارد EGP برای واحدهای مسکونی ارائه می دهد

[ad_1]

City Edge Developments یک پروتکل همکاری 1G EGP با بانک تجارت بین المللی (CIB) – مصر امضا کرده است.

امضای پروتکل به عنوان بخشی از طرح تأمین مالی وام مسکن است که توسط بانک مرکزی مصر (CBE) برای گسترش این نوع تأمین مالی آغاز شده است. این به عنوان بخشی از برنامه توسعه و چشم انداز کلی مصر برای سال 2030 ارائه می شود تا شهروندان بتوانند مسکن مناسب دریافت کنند.

اشرف سلمان ، رئیس شرکت توسعه املاک و مستغلات City Edge ، گفت: “با امضای پروتکل ، هدف ما این است که بیشترین تعداد مشتریان را از ابتکار مالی CBE املاک و مستغلات بهره مند شوند ، زیرا بخش املاک و مستغلات از اهمیت زیادی برخوردار است. به دلیل نقشی که در رشد اقتصاد ملی بازی می کند. “

وی افزود: “این بدان دلیل است که به دلیل ارتباط مستقیم و غیرمستقیم آن با حدود 100 صنعت ، یکی از مهمترین شاخص های پیشرفت و رشد کشورها به حساب می آید.”

سلمان خاطرنشان كرد كه رشد در بخش املاك و مستغلات تأثير نسبتاً مثبتي بر ساير بخشها دارد و در رشد آنها نقش دارد.

امر ال القنائی ، مدیر کل گروه مitutionsسسات مالی در CIB – مصر ، گفت: “ما با ارائه انواع برنامه های مالی مسکن متناسب با نیازهای افراد مختلف ، به دنبال احیای مجدد این بخش حیاتی هستیم.”

وی توضیح داد که این طرح بازدهی 8 درصدی کاهش و حداکثر دوره بازپرداخت 20 ساله به ارزش 2.25 میلیون EGP در هر واحد را ارائه می دهد. این مساحت حداکثر 150 متر مربع خالص را شامل می شود ، مشروط بر اینکه مقدار اقساط اولیه پرداخت شده توسط مشتری حداقل 20 درصد از ارزش کل واحد باشد. این با شرایط و رویه های دقیق صادر شده برای اجرای طرح CBE مطابقت دارد.

محمد المیکاوی ، مدیرعامل City Edge Development ، گفت: “امضای پروتکل به عنوان بخشی از ابتکار CBE انجام می شود که هدف آن تقویت مالی وام مسکن از طریق تأمین مالی بلند مدت با کاهش نرخ بهره برای پشتیبانی لازم از شهروندان است.” .

وی افزود که پروتکل همکاری با CIB – مصر انگیزه اصلی برای بازار املاک و مستغلات در مصر است. City Ed دارای مجموعه ای از پروژه ها است که شامل واحدهای کاملاً کامل شده ، آماده تحویل و سازگار با شرایط ابتکار عمل است.

حسن نصر ، رئیس بخش مالی در City Edge ، گفت که چندین عامل در لزوم حمایت از بخش املاک و مستغلات از طریق بودجه مناسب نقش داشته اند.

اینها شامل رشد اقتصادی بالا ، کاهش تورم ، نرخ بهره پایین و تغییر در جمعیت شناسی اجتماعی با رشد بخش جوانان در مصر است. تهیه واحدهای مسکونی که قدرت خرید را با شرایط پرداخت آسان برای دستیابی به اهداف طرح تأمین مالی وام مسکن CBE پیوند می دهد ، ضروری بود.

طبق پروتکل ، CIB – مصر بودجه ای را برای پرداخت به مشتریان City Edge از طریق سه سیستم فراهم می کند. اولین مورد شامل تأمین اعتبار وام مسکن با سررسید بیش از 20 سال و حداقل پیش پرداخت 20٪ تحت ابتکار CBE است.

دوم ارائه دوره های پرداخت متفاوت برای واحدهایی که در این طرح گنجانده نشده اند ، طبق قانون تأمین مالی املاک و مستغلات تا 20 سال. سیستم سوم دوره های پرداخت 20 ساله را به مشتریانی که از قبل توافق کرده اند و مایل به فروش سهام به دیگران تحت سیستم فروش مجدد هستند ، ارائه می دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *