CIB در شاخص برابری جنسیتی بلومبرگ 2021 گنجانده شده است.

[ad_1]

بانک تجارت بین الملل (CIB) روز سه شنبه اعلام کرد که در شاخص برابری جنسیتی 2021 (GEI) گنجانده شده است.

بلومبرگ GEI جامع ترین منبع داده جهان در مورد کیفیت سرمایه گذاری برابری جنسیتی در شرکت های دولتی است. شاخص 2021 شامل 380 شرکت جهانی است که 11 بخش را نشان می دهد ، 44 کشور و منطقه را نشان می دهد.

مجموع سرمایه شرکتهای ذکر شده در بازار 14 ترون دلار است. هنگامی که اولین بار در سال 2019 اعلام شد ، CIB اولین شرکت عربی و آفریقایی بود که در GEI گنجانده شد ، و به این ترتیب سومین لیست متوالی این بانک در سال جاری ثبت شد.

دکتر دالیا عبدالکادر ، مدیرعامل توسعه پایدار در CIB ، گفت: “ما به عنوان یک رهبر در بانکداری مسئولانه ، به تعهد طولانی مدت خود در قبال برابری جنسیتی در CIB و جوامعی که در آن فعالیت می کنیم ، افتخار می کنیم.” صداقت و برابری بخشی جدایی ناپذیر از شیوه های تجاری ، سیاست ها ، فرهنگ و در نهایت موفقیت ما به عنوان یک بانک و ما مفتخریم که در تلاش های بلومبرگ برای ایجاد استاندارد جدید شفافیت سهیم هستیم. “

پیتر گراور ، رئیس بلومبرگ گفت: “در حالی که شرکت ها به مبارزه با ویروس کرونا ویروس جدید (COVID-19) ادامه می دهند ، داده های” S “در محیط زیست ، اجتماعی و حاکمیت (ESG) بیش از هر زمان دیگری مهم شده است.

وی افزود: شرکت هایی که محیطی فراگیر و حامی تعادل بین زندگی و زندگی و شرایط کار انعطاف پذیر را فراهم می کنند ، در نهایت قادر خواهند بود نیروی کار با استعدادی را حفظ کنند و در یک فضای کسب و کار که احتمالاً برای همیشه تغییر چشمگیری داشته باشد ، یک مزیت رقابتی کسب کنند.

روش ارزیابی بلومبرگ ، رهبری زنان و استعداد زنان ، حقوق برابر و برابری جنسیتی ، فرهنگ فراگیر ، سیاست های آزار جنسی و یک مارک تجاری برای زنان را اندازه گیری می کند. با افزایش تقاضای سرمایه گذاران برای محصولات ESG ، GEI فرصت مهمی را برای شرکت ها برای جذب سرمایه جدید و گسترش پایه سرمایه گذاری خود نشان می دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *