CIT ، وزارتخانه های برق موافقت می کنند که خدمات برق را در بستر دیجیتال ارائه دهند

[ad_1]

محمد شاکر ، وزیر برق و انرژی های تجدید پذیر مصر و عمرو طلعت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مصر پروتكل همکاری را برای ارائه خدمات آنلاین وزارت سابق به صورت آنلاین امضا كردند.

این به عنوان بخشی از تلاش ها برای توسعه کارایی خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات (CIT) در بخش برق مصر و ارائه خدمات برق در بستر دیجیتال این کشور است. پروتکل برای مدت دو سال لازم الاجرا است.

شاکر اشاره کرد که توسعه خدمات ICT در بخش برق از اجرای یک استراتژی ملی جامع برای تغییر به سمت تحول دیجیتال پشتیبانی می کند.

این امر به عنوان بخشی از وظیفه رئیس جمهور عبدالفتاح السیسی برای استفاده حداکثری از کاربردهای فناوری اطلاعات در روند تحول دیجیتال مصر صورت می گیرد. این برنامه همچنین از پیشرفت تدریجی شبکه فعلی به شبکه هوشمند برای بهبود خدمات انرژی ، اجرای استانداردهای دولت الکترونیکی و اتوماسیون خدمات ارائه شده به شهروندان پشتیبانی خواهد کرد.

از طرف خود طلعت گفت که این پروتکل در پرتو تلاش های دولت برای دستیابی به تحول دیجیتالی ارائه می شود.

وزیر گفت که مشارکت بین دو وزارتخانه یک همکاری دائمی برای ارائه خدمات الکتریکی در بستر دیجیتال دیجیتال است.

این پروتکل همچنین با هدف پشتیبانی فنی از شرکت هلدینگ الکتریک مصر (EEHC) و شرکت های تابعه آن در تمام زمینه های IT و تمام پروژه های ملی مرتبط ارائه می شود. این علاوه بر ایجاد ظرفیت کارمندان در استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات است.

دامنه پروتکل شامل ارائه کلیه خدمات به EEHC و شرکتهای تابعه آن به صورت الکترونیکی از طریق پورتال دیجیتال در مصر است. وی همچنین شاهد ایجاد و فعال سازی یک برنامه تلفن همراه با سیستم عامل های مختلف برای ضبط قرائت کنتورهای گرفته شده توسط مشترک است. این پروتکل همچنین اطمینان حاصل می کند که قرائت به صورت الکترونیکی همراه با تصویر متر به پایگاه داده شرکت هلدینگ ارسال می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *