Crédit Agricole مصر اولین گزارش پایداری یکپارچه را منتشر کرده است

[ad_1]

Crédit Agricole مصر اولین گزارش پایداری یکپارچه خود را که شامل دوره 2017-2019 است ، و همچنین تلاش های خود در هنگام شیوع ویروس کرونا (COVID-19) منتشر کرده است.

گزارش با عنوان نوآوری و پایداری برای ایجاد تأثیر، اولین گزارش پایداری در مصر است که از چارچوب پیشرفته گزارشگری ، گزارشگری تلفیقی (IR) پیروی می کند و با طرح گزارشگری جهانی (GRI) مطابقت دارد.

گزارش Crédit Agricole در مورد مصر بخشی از استراتژی گروه والدین آن برای ارتقا مسئولیت اجتماعی بانک است. هدف آن نشان دادن علائم مثبتی است که فعالیت آن بر مشتریان و کارمندان ، جامعه و محیط اطراف خود برجای می گذارد.

در این گزارش همچنین عملیات بانک در مصر و نحوه استفاده آنها از با ارزش ترین دارایی ها ، کارمندان و پایگاه داده آن به تصویر کشیده شده است. این امر به منظور دستیابی به رشد مسئولانه ، ایجاد ارزش پایدار و حفظ نتایج قوی و پایدار است.

این گزارش همچنین استراتژی Crédit Agricole مصر ، به عنوان ادامه گروه جهانی ، برای حفاظت از محیط زیست و تعهد آن به توافق نامه آب و هوای پاریس را برجسته می کند.

عملیات محلی این بانک با دفتر مرکزی نمادین خود ، که اولین ساختمان دارای مجوز پلاتین LEED در مصر و آفریقای شمالی (MENA) است ، در واقع یک مرجع اروپایی در مصر قرار می دهد.

پیر فیناس ، مدیرعامل سابق Crédit Agricole مصر ، گفت: “گزارش پایداری Crédit Agricole مصر موفقیت استراتژی ما را در مصر برجسته می کند ، و دستاوردهایی را که در کمک به مشتریان و سهامداران و همچنین اقتصاد مصر به دست آورده ایم برجسته می کند. و جامعه “

این گزارش همچنین منعکس کننده ادغام بانک به عنوان بخشی از جهان و مأموریت آن برای تحقق اهداف توسعه پایدار سازمان ملل و چشم انداز مصر تا سال 2030 است. “وی افزود:” ما این کار را با شناسایی چالش های پیش بینی شده و فرصت های بالقوه برای حمایت انجام داده ایم. عملیات روزمره و ذینفعان امروز و آینده ما. “

فیناس همچنین گفت که این گزارش یک دوره قابل توجه را از سال 2017 تا 2019 و تلاش های بانک در طی همه گیر COVID-19 را پوشش می دهد. این دوره انتقالی است ، و این به معنای دنبال کردن مسیر رشد بانک و استراتژی تحول است که از سال 2015 به نفع مشتریان و کل جامعه به اجرا درآمد.

فیناس با انتخاب این دوره گفت که بانک اطمینان حاصل کرده است که استراتژی آن بر نتایج تجاری ، رشد و شبکه بانک تأثیر داشته است.

وی گفت: “استفاده از گزارش یکپارچه به ما کمک می کند تا تلاشهایی را که در همه بخشها انجام داده ایم و ادغام بین گروه مادر و Crédit Agricole مصر را با توجه به یک مدل تجاری و هویت مشخص ، شفاف و جامع نشان دهیم.”

فیناس خاطرنشان کرد که این گزارش همه جنبه های مالی و همچنین منابع انسانی ، رشد مشتری ، سهم بانک در حفاظت از محیط زیست و حمایت از اقتصاد و جامعه مصر را پوشش می دهد.

وی افزود: این گزارش به الگویی تبدیل خواهد شد که توسط همه م institutionsسسات جستجوی پایداری در مصر دنبال می شود.

ولی لطفی ، معاون مدیر عامل شرکت Crédit Agricole مصر ، گفت: “این گزارش یک مرحله مهم انتقال در تاریخ بانک را شامل می شود ، که نشان دهنده رشد پایدار ما و تحولاتی است که از برنامه توسعه به نفع مشتریان بانک و جامعه حاصل شده است. “

وی افزود: این امر همچنین نشان دهنده سهم بانک در اقتصاد مصر و در راستای دستورالعمل های بانک مرکزی مصر (CBE) در دیجیتالی شدن خدمات مالی و تأمین اعتبار پروژه های عظیم مصر تا سال 2030 است.

این گزارش تأکید می کند که تغییر شکل Crédit Agricole مصر کاملاً منطبق با استراتژی میان مدت گروه مادر ، اداره بانک و سیاست های آن برای حفظ عملکردهای کارآمد و پایدار است. همچنین با استراتژی حاکم بر مدیریت ریسک و حفاظت از داده های مشتری مطابقت دارد.

در عین حال ، این گزارش تلاش های بانک را برای افزودن ارزش به همه ذینفعان از جمله مشتریان و کارمندان و همچنین اقتصاد و محیط زیست برجسته می کند.

از آنجا که پایداری برای Crédit Agricole مصر مهم است ، این بانک یک کانال ارتباطی پایدار را انتخاب کرده است که نوآورانه و تأثیرگذار باشد. این گزارش به عنوان کد QR از یک جعبه کاشت کامل توزیع شد تا هر روز بسیج بانک برای پایداری برجسته شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *