Egyptalum 6 پیشنهاد برای تولید چرخ اتومبیل از شرکت های اروپایی و چینی دریافت می کند

[ad_1]

شرکت آلومینیوم مصر (Egyptalum) فاش کرده است که شش شرکت اروپایی و چینی پیشنهادات تولید خط تولید رینگ خودرو را ارائه داده اند.

در 21 دسامبر ، Egyptalum از افتتاحیه پنجره ای برای ارائه پیشنهادات مناقصه بین المللی برای تولید رینگ چرخ ماشین ، با جلسه ای برای فاش کردن محتوای پاکت در 10 ژانویه خبر داد.

نتایج کسب و کار سالانه اخیر این شرکت تغییر در ضررها در سال مالی (FY) 2019/20 را نشان می دهد ، زیرا این شرکت در سال منتهی به ژوئن 2020 خسارت خالص 1.63 میلیارد دلاری را از EGP متحمل شد ، در حالی که سود 570 ، 9 میلیون EGP در سال مالی قبل.

درآمد شرکت در سال مالی 2019/20 به شدت کاهش یافت و به 7.25 میلیارد EGP رسید ، در حالی که در سال مالی قبل 12.1 میلیارد EGP بود.

مصر ضررهای خود را مدیون افزایش فاکتورهای هزینه در فرآیند تولید ، به ویژه برق ، علاوه بر کاهش ارزش دلار در برابر پوند است. وی همچنین به کاهش شدید قیمت پایه این فلز در بورس بین المللی فلزات در لندن اشاره کرد.

این شرکت در نتیجه نرخ پایین بازده از بازده کم سرمایه گذاری مالی رنج می برد و برای پرداخت تعهدات مالی خود ، بیشتر سرمایه مالی خود را پس داده است. تأثیرات اقتصادی همه گیر ویروس کرونا (COVID-19) همچنین در درآمد شرکت در نیمه دوم (H2) سال مالی 2019/20 تأثیرگذار است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *