Gates Developments از فروش قراردادهای 590 میلیون EGP در ژانویه خبر داد

[ad_1]

طبق گفته افسر ارشد بازرگانی علی گابر ، شرکت املاک و مستغلات Gates Developments در ژانویه فروش قرارداد 590 میلیون EGP را ثبت کرده است.

گابر به دیلی نیوز مصر گفت که فروش پروژه های وی در پایتخت اداری جدید (NAC) در تاریخ 6 اکتبر انجام شده است.

وی گفت: یک شرکت مستقر در منطقه شورای همکاری خلیج فارس (GCC) قراردادی را برای واحدهایی به ارزش 400 میلیون EGP در مرکز خرید آوداز واقع در NAC امضا کرده است. این قرارداد آن را به یکی از مهمترین معاملات فروش بازار در ژانویه تبدیل کرده است.

گابر افزود: این شرکت برای سال جاری برنامه فروش قدرتمندی تدوین كرده است اما فقط در ماه ژانویه از فروش برنامه ریزی شده برای سه ماهه اول (Q1) سال فراتر رفته است.

وی گفت که این شرکت پروژه های مختلفی را در NAC توسعه داده است ، از جمله مجتمع تجاری دوقلو آوداز ، وست گیت و کاتالان. آنها برای پاسخگویی به نیازهای بخش بیشتری از مشتریان گرفته شده و مطابق با نیازهای بازار محلی املاک و مستغلات هستند.

وی همچنین خاطرنشان کرد که این شرکت کار ساخت پروژه Acadia خود را واقع در NAC آغاز کرده است. وی همچنین اشاره کرد که گیتس دیویدچس قصد دارد توسعه فاز اول را در ماه مارس با 500 واحد مسکونی و فروش هدفمند به ارزش 1 میلیارد EGP آغاز کند.

گابر گفت که سرمایه گذاری در پروژه آکادیا تقریباً 4 میلیارد EGP است و در سه مرحله در حال توسعه است.

گابر نشان داد که این شرکت قصد دارد شش پروژه جدید را طی دو سال آینده شامل سه پروژه در شهر در 6 اکتبر ، یک پروژه 25 هکتاری در شهر New Alamein و یک پروژه در NAC آغاز کند.

وی انتظار دارد بازار املاک و مستغلات در مصر منحصراً در سال 2021 بدلیل توسعه عظیمی که در NAC اتفاق می افتد ، فعالیت کند. این امر به دلیل انتقال همه وزارتخانه ها به NRA در سال آینده بیشتر تقویت خواهد شد.

در ژانویه ، گابر مسئولیت مدیر فروش شرکت Gates Developments را بر عهده گرفت. کل سرمایه گذاری شرکت در گروهی از پروژه ها در NAC از 10 میلیارد EGP فراتر رفته است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *