Great Lakes Piping Plover شیکاگو: پرندگان در خطر انقراض مونتی و رز 2 جوجه را در ساحل مونتروز از دست دادند

[ad_1]

شیکاگو (WLS) – دو پرنده ساحلی در خطر انقراض که علاقه مندان به پرندگان سال ها در سواحل شیکاگو آنها را ردیابی می کردند ، در دومین تاخیر لانه سازی امسال دو جوجه خود را از دست دادند.

دوتا از چهار جوجه روی خطوط لوله لوئیز کلمنز ، سرپرست میدانی در دفتر شیکاگو از خدمات ماهی و حیات وحش ایالات متحده گفت: اخیراً از تپه های ساحلی مونتروز ناپدید شده و تصور می شود که مرده اند.

او به شیکاگو سان تایمز گفت که جوجه ها احتمالاً توسط شکارچیانی که در این منطقه ساکن هستند گرفته شده اند ، مانند شاهین یا شاهین.

تماشا کنید: پلورهای شیکاگو از جوجه های جدید استقبال می کنند

کلمنس می گوید داوطلبان سعی کردند هر چهار جوجه را هنگام حرکت و ماجراجویی بیشتر مشاهده کنند و از قسمت های مختلف زیستگاه استفاده کردند ، اما این کار دشواری است.

جفت لانه ، معروف به مونتی و رز ، اوایل امسال چهار تخم تولید کرد. اما در اوایل ماه ژوئن ، چاقو هر چهار تخم مرغ را خورد و جعبه سیم محافظ لانه را شکست.

مرتبط: خطوط لوله کمیاب ساحل مونتروز که با پیدا شدن لانه جفت در جوجه نیش “بزرگ” می شوند

پرندگان به زودی چهار تخم دیگر تولید کردند که یکی از آنها توسط کارکنان باغ وحش لینکلن پارک تخلیه شد وقتی که این دو تخم پس از تخم گذاری سه تخم دیگر خود از آن غفلت کردند. پرندگان این جوجه ریزی را پس از بازگشت به محل لانه به سرعت پذیرفتند و این مرغ یکی از دو فرزند زنده مانده است.

جودی پولک ، رئیس انجمن آدوبون شیکاگو گفت: از دست دادن دو جوجه دور از انتظار نیست.

او می گوید: “خطرات زیادی برای این پرندگان کوچک وجود دارد.” اگر این دو موفق شوند ، مونتی و رز شانس را خواهند برد. “

با ایمانی و سیوکا آشنا شوید

اگرچه هنوز یک رمز و راز باقی مانده است که چه اتفاقی برای جوجه های گمشده افتاده است ، اما دو مورد دیگر ذکر شده است.

مردم شیکاگو نام جوجه ها را پیشنهاد کردند و یک گروه 10 نفره آخرین انتخاب را انجام داد: ایمانی و سیوکا.

ایمانی به معنای ایمان سواحیلی است ، زبانی که در سواحل شرق آفریقا از شمال کنیا تا شمال موزامبیک صحبت می شود. این نام نشان دهنده دور بودن تلاش ها برای داشتن آینده ای است که خلبانان دریاچه های بزرگ دیگر در خطر نیستند. سازمان خط لوله شیکاگو

Siewka (تلفظ شیوکا) کلمه شناگران لهستانی است. این نام به جوجه جوجه ریزی شده در باغ وحش لینکلن پارک داده شد. این نام به جمعیت بزرگ و مستقر لهستانی در شیکاگو ، که گفته می شود بیشترین جمعیت در خارج از لهستان است ، احترام می گذارد.

آسوشیتدپرس در انتشار این مقاله مشارکت داشته است.
ویدیوی پخش کننده بالا از گزارش قبلی است.

حق چاپ © 2021 WLS-TV. همه حقوق محفوظ است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *