HSBC تیمی را برای تأمین مالی انتقالی پایدار در خاورمیانه راه اندازی کرده است

[ad_1]

HSBC از تشکیل تیم ویژه ای برای تأمین مالی پایدار و انتقالی در منطقه خاورمیانه ، شمال آفریقا و ترکیه (MENAT) خبر داد.

این تیم به موسسات ، شرکت ها و مردم کمک خواهد کرد تا به یک اقتصاد پایدارتر بروند.

در طول هفته پایداری در ابوظبی ، مدیر عامل HSBC گروه نوئل کوئین گفت: “بهترین شانس ما برای یک موفقیت جهانی در انتقال به صفر خالص ، مشارکتی است که در آن بخشهای دولتی و خصوصی با هم همکاری کنند تا شرایط بهینه را برای رشد پایدار ایجاد کنند و در یک راستا قرار بگیرند. “

این تیم دانش فنی عمیقی از فرصت ها و چالش های موجود در زمینه محیط زیست ، حاکمیت اجتماعی و مدیریت (ESG) پیش روی مشتریان HSBC و همچنین تغییر فضای نظارتی و تأثیرات آن دارد.

این تیم با حضور در تمام بازارهای HSBC در منطقه MENAT با همه کارکنان بانک همکاری خواهد کرد تا مشاوره ، تخصص و راه حل های مالی را به مشتریان ارائه دهد. این مشتریان ، در هر بخش و بخش ، بدون توجه به اینکه در چه مرحله ای از سفر پایداری قرار دارند ، پوشش خواهد داد.

تیم تأمین مالی پایدار و انتقالی MENAT با تیم جهانی ESG Solutions که اخیراً راه اندازی شده است همکاری نزدیکی خواهد داشت تا تجربه و دانش تخصصی جهانی بانک در زمینه تأمین مالی ESG را به مشتریان MENAT ارائه دهد.

گرت توماس ، رئیس بانکداری جهانی HSBC در MENAT و سرپرست تیم مالی پایدار و انتقالی ، گفت: “مشتریان ما در MENAT به طیف رو به رشد فرصت های تأمین مالی پایدار و ایجاد تیم جدید مالی پایدار و انتقالی ما علاقه مند هستند. بودجه برای پاسخگویی خاص به این تقاضا طراحی شده است. “

وی افزود ، “HSBC متعهد است تا به مشتریان ما در ساختن آینده مبتنی بر رفاه پایدار کمک کند.”

این تیم توسط توماس و دانیل هاولت ، رئیس بانکداری تجاری HSBC در MENAT هدایت خواهد شد. رهبران مشاغل از آنها پشتیبانی خواهند کرد: بانکداری بازرگانی؛ بازارها و خدمات اوراق بهادار ؛ ثروت و بانکداری شخصی ؛ مدیریت دارایی تجارت جهانی و تأمین مالی بدهی ؛ و مدیریت نقدینگی و نقدینگی جهانی. کشورهای پیشرو همچنین به هر یک از 9 بازار HSBC در منطقه MENAT منصوب شده اند.

هاولت گفت: “تیم نقش مهمی در کمک به HSBC برای دستیابی به جاه طلبی اخیراً اعلام شده خود برای تبدیل شدن به یک بانک صفر خالص بازی خواهد کرد.”

وی افزود: “این طرح بر اساس هدف كاهش انتشارات بودجه از پرتفوی مشتری ما به صفر تا سال 2050 یا بهتر بگوییم ، با HSBC در عملیات خود تا سال 2030 صفر است.”

HSBC برای کمک به مشتریان در انتقال میزان انتشار کمتر کربن ، متعهد است که تا سال 2030 حداکثر 1 تریلیون دلار بودجه و سرمایه گذاری جهانی فراهم کند. این مبلغ بیانگر تعهدی بی سابقه برای کمک به ساختن آینده ای مرفه و پایدار برای جامعه و اقتصاد است.

HSBC از افزایش شش برابری عملیات مالی پایدار و انتقالی خود در MENAT در سال 2019 خبر داد ، این بانک چندین معامله ابتکاری را به بازار معرفی کرد.

اخیراً ، این بانک نقشی اساسی در صدور اولین صکوک “انتقالی” در جهان داشته است که توسط شرکت اتحاد ایرویز صادر شده است. 600 میلیون دلار جمع آوری شده توسط این شرکت هواپیمایی برای هواپیماهای کم مصرف و تحقیق و توسعه سوخت پایدار هواپیمایی هزینه خواهد شد.

صکوک همچنین شامل تعهدی از سوی شرکت هواپیمایی برای پرداخت جریمه ای به صورت جبران کننده های کربن در صورت عدم تحقق هدف کوتاه مدت خود در کاهش شدت کربن ناوگان مسافربری خود است.

در همین حال ، در سپتامبر 2020 ، HSBC به شرکت برق سعودی کمک کرد 1.3 میلیارد دلار در اولین شماره سبز عمومی که به دلار آمریکا توسط پادشاهی صادر شده بود ، و سپس چند هفته بعد مصر ، که اولین اوراق قرضه سبز مستقل را در منطقه صادر کرد ، جمع آوری کند.

اعتبار پایداری HSBC زمانی تأیید شد که از طرف مجله Euromoney در سال 2020 به عنوان بهترین بانک در خاورمیانه برای تأمین مالی پایدار معرفی شد. این مجله همچنین سهم جهانی HSBC را به رسمیت شناخته است ، به عنوان بهترین بانک جهان شناخته شده است. جهان برای تأمین مالی پایدار در سال 2020

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *