IPO TAQA عربستان ممکن است فراتر از Q1 2022 باشد.

[ad_1]

یک منبع به طور انحصاری به دیلی نیوز مصر گفت که برنامه های عرضه اولیه TAQA عربستان حداقل برای پنج فصل آینده به تعویق افتاده است.

این به دلیل ضعف بازارها و کمبود اشتهای سرمایه گذاری است ، زیرا برنامه های IPO این شرکت احتمالاً بیش از سه ماهه اول (Q1) سال 2022 گسترش می یابد.

مدیریت TAQA عربستان بر موقعیت پیشرو خود در برنامه های دولت مصر برای روی آوردن به وسایل نقلیه گاز طبیعی تأکید کرد. این شرکت سال مالی (FY) 2019/20 را با 14 پمپ بنزین جدید به پایان رساند و قصد دارد 40 پمپ بنزین در سال 2021 ، علاوه بر 60 پمپ بنزین در 2022 و 80 پمپ بنزین در 2023 اضافه کند. آن اشاره کرد که درآمد سالانه از ایستگاه گاز CNG) روی EGP 3m-EGP 3،5m ایستاده است.

TAQA همچنین انتظار دارد که تأثیر مثبتی بر سود خود از پست جدید در 6 داشته باشدشما از ماه اکتبر ، که انتظار می رود 2-3 هفته دیگر افتتاح شود. مدیریت این شرکت همچنین به معامله ای بین Dina Farms و TAQA Arabia اشاره کرد ، که نشان می دهد دومی برق را از طریق یک ایستگاه فتوولتائیک 6 مگاواتی برای اولین بار تأمین می کند.

در صورت اجرای توافق نامه های ارزیابی با سهامداران موجود ، قلعه هولدینگ برای افزایش سهام خود در شرکت پالایش مصر (ERC) و TAQA عربستان باز است.

تمرکز قلعه همچنان بر روی نتایج عملیاتی ، تغییر ساختار بدهی در هلدینگ و در شرکتهای مختلف پلتفرم و همچنین تلفیق زودهنگام نتایج برای پیگیری ماهانه بهبود می یابد.

این شرکت می خواهد به کنترل کامل شرکتهای تابعه دست یابد ، که می تواند انگیزه ای برای افزودن سهام در شرکتهای فعلی سیستم عامل یا برداشتن سرمایه گذاری در صورت عدم امکان کنترل باشد. به عنوان مثال Ostoul یا زیرمجموعه خدمات درمانی در Grand View است ، اما اینها شرکت های کوچکی هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *