Mobar & Co. قهوه و جامعه سرو می کند

[ad_1]

لس آنجلس – Mobar & Co. بازار صنایع دستی جامعه در اکتبر 2020 با تمرکز نه تنها بر قهوه با کیفیت بلکه در جامعه ، درهای خود را به محله لس آنجلس ال سرنو گشود.

آنها به همان اندازه که در بازار جامعه خود هستند به قهوه خوشمزه خود از یک منبع افتخار می کنند.

لوئیس مورنو ، مالک و م founderسس آن ، گفت: “ما یک بخش خرده فروشی کوچک با انواع مشاغل کوچک به ویژه در منطقه داریم که تحت تأثیر همه گیری نیز راه اندازی شده اند یا تحت تأثیر آن قرار گرفته اند.”

بخش خرده فروشی دارای تی شرت ، شمع ، کتاب و موارد دیگر است – همه از تجارت کوچک محلی. وندی و سیندی آلوارادو صاحب Pasadena Roots ، یک گیاه کوچک pop-up هستند که از فضای Mobars برای نمایش گیاهان خود استفاده می کند.

آلوارادو می گوید: “این یک مزیت و برکت بزرگ برای ما بود که توانستیم با افرادی در جامعه که فروشگاه های آجر و ملات دارند کار کنیم.”

عشق Mobar & Co. به جامعه نیز مشهود است بازار شب ال سرنو، که توسط مورنو به عنوان راهی برای گردآوری و به نمایش گذاشتن مشاغل کوچک محلی راه اندازی شد.

علاوه بر بخش خرده فروشی جامعه ، Mobar & Co.

ال جوردن ، یکی از ساکنان ال سرنو گفت: “این خوشمزه است ، اینجا مکان اصلی ما برای رفتن به شهر است.” جوردن می گوید: “واقعاً محل زندگی ، محله ، جامعه شما بسیار مهم است. بسیاری از دلایلی که ما از ال سرنو دوست داریم مکان های کوچکی از این دست هستند.”

موبار و شرکت
4884 هانتینگتون دکتر اس
لس آنجلس ، کالیفرنیا 90032

https://mobar.company/
mobarcompany[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *