Mountain View فاز ویلاهای کنار دریاچه در پارک Chillout را نشان می دهد

[ad_1]

Mountain Real Estate از راه اندازی فاز جدیدی در پارک Chillout به نام Lake Side Villas خبر داد.

این فاز در زمینی به مساحت 53 فید با سرمایه گذاری به ارزش 3.5 میلیارد EGP ساخته خواهد شد و شامل ویلاهای ویژه با مساحت 185 متر مربع تا 500 متر مربع است. ویلا ها به گونه ای طراحی شده اند که شامل سه ارتفاع متفاوت باشند تا 18 متر ، با منظره پارک مرکزی.

منحصر به فرد بودن فاز علاوه بر فضاهای طراحی شده برای پیاده روی و مراقبه ، در مناطق بزرگ سبز و دریاچه هایی که در طول فاز کشیده شده اند نیز ارائه می شود.

ارزش سرمایه گذاری در پارک Chillout تقریباً 15 میلیارد EGP است و در زمینی به مساحت 216 واحد خوراکی ساخته شده است که 1957 واحد مسکونی را پوشش می دهد. این شرکت بیش از 550 واحد را تحت این پروژه تحویل داده است ، زیرا این پروژه در حال حاضر قابل سكونت است.

عمرو سلیمان ، رئیس مانتین ویو گفت که این شرکت دائما به دنبال راه هایی برای حفظ درآمد خود و افزایش دارایی های خود از پروژه ها ، به ویژه پروژه های غیر مسکونی است.

روز یکشنبه ، سلیمان در یک تور مطبوعاتی افزود: مشتری آگاهی و مشارکت بیشتری در بازار املاک و مستغلات پیدا کرده است و ما شروع به تبدیل وعده های خود به پروژه ها و امکانات ملموس کرده ایم.

وی افزود: “به همین دلیل ما با گروه مطالعات مصر مشارکت کردیم تا برای اولین بار در خاورمیانه ، با سرمایه گذاری 500 میلیون EGP ، مدرسه HaileyBury را در iCity معرفی کنیم.” ترکیبات ما منجر به جوامع شادتر می شود. “

iCity اولین پروژه ای است که طبق سیستم چهار بعدی مطابق با استانداردهای بین المللی اجرا می شود. این شامل راه حل های هوشمندانه ای است که رفت و آمد مردم در مناطق مسکونی را از اتومبیل جدا می کند تا جامعه ای امن تر و ساکت تر ایجاد کند.

این شرکت قصد دارد 380 واحد از مرحله اول پروژه را در سه ماهه چهارم سال 2021 تحویل دهد ، زیرا همه امکانات موجود در پروژه موجود است. علاوه بر این ، این شرکت قصد دارد در سال 2021 در مجموع 650 میلیون EGP در ساخت و ساز سرمایه گذاری کند.

قابل ذکر است که این شرکت در سال 2020 بیش از انتظارات سالانه خود 10 میلیارد پوند فروش داشته است. علاوه بر امضای توافق نامه همکاری استراتژیک با Huawei Technologies برای توسعه زیرساخت ها بین پروژه های I-City ، این شهر را به عنوان اولین شهر هوشمند شاد و تعاملی در مصر تبدیل کرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *