MSMEDA 3.7 میلیارد EGP برای تأمین اعتبار پروژه های جوانان در 11 میلیون 2020 تأمین می کند.

[ad_1]

به گفته وزیر تجارت و صنعت و مدیر اجرایی MSMEDA ، نوین گاما ، آژانس توسعه شرکت های خرد ، کوچک و متوسط ​​(MSMEDA) 3.7 میلیارد EGP برای تأمین مالی 124000 مشاغل کوچک و خرد از ژانویه تا نوامبر 2020 فراهم کرده است.

گاما گفت ، بودجه در ایجاد 195،000 فرصت شغلی کمک کرده است.

وی افزود که 119 میلیون EEA برای پروژه های زیربنایی و توسعه جامعه در ولایات مختلف هزینه شده است. هدف این پروژه ها فراهم آوردن فضای مناسب برای ایجاد و گسترش بنگاههای کوچک و خرد و حمایت از اشتغال کارگران فصلی بود.

وزیر گفت مصر علیا در خط مقدم نگرانی های آژانس قرار دارد و این منطقه 46٪ کل بودجه را برای پروژه های کوچک و خرد دریافت می کند. بودجه با هدف فراهم آوردن فرصت های شغلی برای شهروندان و تشویق مردم به تمرکز بر خود اشتغالی است.

وی افزود که همه شعبات MSMEDA در سراسر کشور با وجود شیوع ویروس کرونا (COVID-19) هرگز خدمات خود را متوقف نکرده اند ، زیرا مجتمع های خدمات مشاغل کوچک آژانس توانسته اند بیش از 27000 خدمات به مشتریان ارائه دهند. این شامل صدور مجوزهای نهایی و موقت پروژه ، صدور شناسنامه ملی و همچنین ارائه خدمات مربوط به ثبت تجاری ، کارت های مالیاتی و خدمات مختلف دیگر است.

گاما گفت که این مقام با موفقیت بسته خدمات غیرمالی را ارائه داده است که برای اطمینان از ارائه الکترونیکی آنها نیز تهیه کرده است.

بیش از 7000 جوان مصری از دوره های آموزش کارآفرینی MSMEDA بهره مند شده اند و بیش از 2000 نفر نیز در سازمان های دولتی ثبت نام کرده و مناقصه هایی با ارزش 186.8 میلیون EGP را برنده شده اند.

در مجموع 277 معامله ادغام بین پروژه ها انجام شد که بالغ بر 14 میلیون EGP است. 274 پروژه دیگر با مشارکت شرکت های دولتی و خصوصی اجرا شد که فروش 6.2 میلیون نفری EGP را به دست آوردند.

علاوه بر این ، 4634 خدمات پشتیبانی فنی برای پروژه های كوچك كشاورزی در زمینه تولید محصولات كشاورزی و صنعتی ارائه شده است. بیش از 8000 مشتری از خدمات توسعه پروژه های صنعتی بهره مند شدند ، در حالی که پروژه های جوجه کشی موفق به جوجه کشی 86 پروژه جدید شدند.

در مجموع 145 پروژه جدید برای کمک به فروش محصولاتشان در بستر تجارت کوچک به ثبت رسیده است. این علاوه بر این واقعیت است که آژانس 67 نمایشگاه با 1 977 غرفه دار و فروش بیش از 79 میلیون EGP ترتیب داده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *