Nakheel Developments برج های Trio V را به ارزش 1.5 میلیارد سرمایه گذاری EGP ارائه می دهد

[ad_1]

Nakheel Developments پروژه Trio V Tower را آغاز کرده است ، اولین پروژه آن در مرکز پایتخت اداری جدید (NAC) است که بیش از 7000 متر مربع مساحت دارد.

عماد الطباح رئیس این شرکت گفت که این پروژه اولین گام این شرکت در سرمایه گذاری در بازار مصر از طریق NAC است. تعدادی از پروژه ها و مراحل استراتژیک سرمایه گذاری های کلانی در حمایت از حضور شرکت در پروژه اصلی ملی به دنبال خواهد داشت.

Trio V Towers یک ساختمان 15 طبقه است که 30 درصد مساحت داخلی دارد و شامل مطب ها و همچنین واحدهای تجاری و پزشکی به همراه سه زیرزمین است که فضای پروژه را پوشش می دهد.

Nakheel Developments فعالیت خود را در سال 2005 در امارات متحده عربی تحت عنوان مدیریت املاک جهانی آغاز کرد. از زمان تاسیس ، این شرکت بیش از 20 پروژه املاک و مستغلات را در امارات متحده عربی توسعه و راه اندازی کرده است.

الطباخ گفت که در حال حاضر بررسی چندین مشاور مهندسی و همچنین مدیریت و بهره برداری ، شرکت های متخصص در مدیریت دفاتر اداری ، کلینیک ها و سایر خدمات در حال انجام است. این امر با توجه به این واقعیت است که یکی از این شرکت ها برای مدیریت مراکز خرید و فروشگاه ها منصوب خواهد شد.

احمد واگدی ، مدیر بازاریابی Nakheel Developments ، گفت که این شرکت از ابتدای برنامه ریزی پروژه به دنبال استفاده از تخصص و روند پیشرفته جهانی برای حمایت از کارآفرینان و شرکت های نوپا است. این امر با تأمین فضاهای اداری متناسب با نیازهای آنها و پشتیبانی از روشها و خدمات فناوری اتفاق افتاده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *