NUCA در حال فروش یک قطعه 5k-feddan در Capital Gardens City به شرکت تابعه خود TMG است

[ad_1]

شرکت عربی پروژه ها و توسعه شهری ، زیرمجموعه گروه طلعت مصطفی (TMG) ، قراردادی را با اداره جدید جوامع شهری (NUCA) برای خرید 5000 زمین فددان در باغ های پایتخت باغ در نزدیکی پایتخت اداری شهر جدید امضا کرده است ( NAC)

این توافقنامه روز یکشنبه نهایی شد و نخست وزیر مصطفی مادولی و وزیر مسکن ، تاسیسات و شهرسازی عاص الغازار شاهد امضای این قرارداد بودند.

هشام طلعت مصطفی ، رئیس و مدیر عامل شرکت TMG ، گفت که این پروژه با 500 میلیارد EGP (32 میلیارد دلار) سرمایه گذاری ایجاد می شود و 3.5 میلیون فرصت شغلی مستقیم و غیرمستقیم فراهم می کند.طبق این توافق نامه ، شرکت عربی یک جامعه شهری یکپارچه را در توسعه شهر Capital Gardens ایجاد خواهد کرد.

هشام طلعت مصطفی ، رئیس و مدیر عامل شرکت TMG ، گفت که این پروژه با سرمایه گذاری 500 میلیارد EGP راه اندازی می شود و 3.5 میلیون فرصت شغلی مستقیم و غیرمستقیم فراهم می کند.

پروژه هشام طلعت مصطفی ، مدیناتی و الرحاب نشان داد که این پروژه نزدیک به 140،000 واحد مسکونی برای اسکان حدود 600،000 ساکن ساخته خواهد شد.

منطقه در نظر گرفته شده برای واحدهای مسکونی حدود 50٪ از کل مساحت پروژه یا 2500 فئودال را اشغال می کند و شامل ساختمان ها و ویلا خواهد بود. این علاوه بر خدمات عمومی مختلف دیگر ، که 4٪ از کل مساحت ساخته شده را شامل می شود.

خدماتی مانند ایستگاه های آتش نشانی ، دفاتر پست و واحدهای پلیس در زیرساخت های توسعه ارائه می شوند. این علاوه بر یک منطقه خدماتی برای ساکنان است که بین 8 تا 12 درصد از کل منطقه پروژه را اشغال می کند و امکاناتی مانند مدارس خصوصی و بین المللی ، بیمارستان ها و کلوپ های بین المللی را فراهم می کند.

ال گزار گفت که Capital Gardens City در جلوی NAC واقع شده است و شامل انواع مسکن ها از جمله مسکن لوکس و همچنین قطعات ویلا و ساختمان است.

این خانه همچنین دارای مسکن با درآمد متوسط ​​است و روند اجرای آن به عنوان بخشی از طرح “مسکن برای همه مصریان” رئیس جمهور عبدالفتاح السیسی است که هدف آن تأمین مسکن برای مصری های کم درآمد است.

الغزار همچنین نشان داد که مدارس ، بیمارستان ها ، دانشگاه ها و شهر المپیک با بیش از 6000 وسیله شمسی ایجاد می شود. این مناطق دارای فضای سبز 4000 ارباب فئودال خواهد بود و شامل پیست های دوچرخه و آموزش خواهد بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *