Photopia دومین جشنواره عکاسی را در قلب مرکز تاریخی قاهره راه اندازی می کند

[ad_1]

Photopia ، مرکز عکاسان ، در حال آماده سازی برای راه اندازی دومین دوره جشنواره بین المللی عکاسی خود هفته عکس قاهره است که در چهار مکان مختلف در قلب مرکز شهر تاریخی قاهره برگزار می شود. این جشنواره طی 10 روز بین 11 تا 20 مارس برگزار می شود.

هفته عکاسی قاهره یک رویداد بین المللی هنری و فرهنگی است که هدف آن جذب و گردهم آوردن جامعه عکاسی در مصر ، خاورمیانه و آفریقا است. هدف آن این است که از طریق سخنرانی های آموزشی ، سمینارها ، نمایشگاه ها و خدمات مختلف دیگر انجام شود.

Photopia با برگزاری جشنواره برای دومین بار ، یک مدرسه عکاسی است که در سال 2012 برای حمایت از جامعه رو به رشد عکاسی حرفه ای در مصر و منطقه تاسیس شد.

مروه ابو لیلا ، بنیانگذار و مدیر عامل Photopia ، گفت: هفته عکاسی قاهره یک رویداد منطقه ای و بین المللی است که پیوند بین افراد شاغل در این زمینه را پشتیبانی و تقویت می کند و به ارائه استعدادهای جدید محلی و منطقه ای کمک می کند.

این جشنواره برای دومین دوره خود با موضوع “عمق میدان” و پس از موفقیت اولین جشنواره در سال 2018 آغاز به کار می کند که تأثیر بسزایی در جامعه عکاسی در مصر و منطقه داشت.

رویداد قبلی میزبان بیش از 90 سخنران مصری ، منطقه ای و جهانی بود و 1500 بازدید کننده ، عکاس ، فیلمبردار ، فیلمبردار و سازندگان تصویر در آن شرکت داشتند.

وی افزود: هدف این دوره از جشنواره امسال عمدتاً امکان عکاسان محلی و منطقه ای و گسترش افق دید آنها در این زمینه است که به یک صنعت کاملاً رقابتی تبدیل شده است.

این امر از طریق سمینارها ، بحث ها و سخنرانی های مختلف ، همراه با انتقاد از تصویر ، 350 ساعت آموزش عکاسی ، بحث با مستندهای اصلی ، عکاسان تجاری ، فیلمسازان و رهبران صنعت تبلیغات به دست خواهد آمد. “

ابو لیلا گفت: “این جشنواره 70٪ آموزش و 30٪ نمایشگاه ، استودیوهای باز ، خدمات عکاسی و رویدادهای آنلاین با سخنرانان ، سخنرانان و غرفه داران محلی ، منطقه ای و بین المللی برگزار می کند که سمینارهای مختلف را ارائه می دهند.”

وی گفت: یکی از موارد قابل توجه در جشنواره آینده این است که این جشنواره به صورت آنلاین پخش خواهد شد و شرکت کنندگان می توانند در عمل برخی از فعالیت های جشنواره را شرکت کنند. آنها شامل بحث ها و نمایشگاه ها هستند و میزان حضور را افزایش می دهند. در عین حال ، بخشهای جدیدی را از مکانهای مختلف جغرافیایی ، گروههای سنی و ملیتها جذب خواهد کرد.
این جشنواره علاوه بر 3000 شرکت کننده مجازی ، میزبان 2000 بازدید کننده ، شرکت کننده و شرکت کننده خواهد بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *