Pride Month 2021: North Halsted Legacy Walk by The Legacy Project گشت و گذار در تاریخ LGBTQ است

[ad_1]

شیکاگو (WLS) – در محله شمالی هلستد شیکاگو که به تازگی نامگذاری شده است ، 40 ستون قوسی Legacy Walk را تشکیل می دهد ، سوار بر اسلب هایی که عموم مردم را در طول تاریخ LGBTQ + می برد.

شهردار لوری لایت فوت گفت: “اهمیت این جامعه برای دیاسپورای بزرگتر LGBTQ را نمی توان دست کم گرفت.”

Lightfoot و دیگر نمایندگان منتخب LGBTQ در یک رویداد که صبح دوشنبه با حمایت مالی Legacy Project برگزار شد ، جمع شدند ، که سهم جامعه LGBTQ را در تاریخ و فرهنگ جهان ترویج می دهد. برجسته ترین پروژه این سازمان Legacy Walk است ، جایی که ستون های قوسی با مجموع 40 نشانگر بیوگرافی در امتداد یک مایل از Halsted شمالی قرار دارند.

شهردار گفت: “هرکسی که Legacy Walk را بپیماید ، از تاریخ غنی جامعه LGBTQ اینجا در شیکاگو متعجب خواهد شد.”

این رویداد به منظور بالا بردن جامعه و همچنین اختصاص دادن مقداری زمان برای به اشتراک گذاشتن داستانهای شخصی ، تأمل در مورد چگونگی گردهم آمدن محله و دلیل وجود این پروژه انجام شد.

ویکتور سالوو از پروژه میراث گفت: “من 18 ساله بودم که اقدام به خودکشی کردم ، بنابراین کاملاً آن را درک کردم و به همین دلیل این پروژه وجود دارد.”

Precious Brady-Davis ، فعال LGBTQ گفت: “من به دنبال مکانی برای تعلق بودم.” “و من می دانم که برای بسیاری از جوانان امروز این درست است.”

این همچنین فراخوان برای اقدام و چالشی برای فعالان دگرباشان جنسی برای ادامه مسیر بود.

گرگ هریس ، نماینده ایالت (D-IL سیزدهم) گفت: “ما نمی توانیم آرامش و آرامش پیدا کنیم.” “ما باید هوشیار باشیم زیرا دشمنان ما آنجا هستند.”

پروژه Legacy قصد دارد صفحات برنز را بچرخاند تا جایی برای احترام بیشتر به آیکون های جامعه LGBTQ ایجاد شود.

حق چاپ © 2021 WLS-TV. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *