Taileem CI Capital در نیمه اول سال 2021 وارد IPO می شود.

[ad_1]

یک منبع به روزنامه دیلی نیوز مصر گفت که عرضه IPO برای شرکت خدمات مدیریت Taaleem (Taaleem) ، واحد مدیریت آموزش CI Capital ، در نیمه اول (H1) سال 2021 منعقد می شود.

این منبع افزود که نتیجه گیری IPO از طریق مشاوره سود تأثیر مثبتی در تجارت خواهد داشت. CI Capital Holding سهم م ofثری معادل 16.5٪ دارد.

در طول سال مالی (FY) 2019/20 Taaleem اعلام کرد که پیش از بهره ، مالیات ، استهلاک و استهلاک (EBITDA) در شمال 50٪ ، با رشد EBITDA پیش بینی شده 40٪ ، در حالی که پول نقد و بدون بدهی است ، سود خواهد دید .

تأثیر کاهش نرخ بر روی کل حاشیه گروه حداقل است. کاهش نرخ بهره تأثیر مثبتی بر مشاغل خرد سرمایه گذاری گذاشته است ، زیرا آنها با نرخ بهره ثابت وام می دهند ، با تأثیر خاموش بر لیزینگ ، در حالی که با نرخ بهره شناور وام می گیرند. مورد دوم نیز به شدت جذب می شود ، بنابراین فقط بخشی از ارزش سهام تحت تأثیر قرار می گیرد.

در همان زمان ، این گروه با توجه به اینکه قسمت عمده ای از سهام خود است ، تأثیر منفی کمی بر سبد وام های حاشیه ای خود گزارش داد.

CI Capital بزرگترین مسئله اوراق بهادار تاریخ خود را در دسامبر سال 2020 به ارزش 2.7 میلیارد EGP به پایان رساند. سود اوراق بهادار در سه ماهه چهارم (Q4) سال 2020 می تواند به 50 درصد سود سه ماهه برسد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *