Telecom Egypt راه حل شبکه سطح 3 را به Google ارائه می دهد

[ad_1]

Telecom Egypt (TE) توافق نامه ای را برای ارائه آخرین راه حل شبکه سطح 3 با Google امضا کرده است.

این توافق نامه در مورد چندین زیرساخت شبکه زائد و پایدار TE در مصر اعمال خواهد شد.

به عنوان بخشی از توافق ، Google همچنین ظرفیت کابل زیردریایی مدیترانه ای TE ، TE North را دریافت خواهد کرد. پیش بینی می شود این پروژه در نیمه اول (H1) سال 2021 آغاز شود.

پروژه شبکه چندین سایت فرود کابل در دریای سرخ و مدیترانه را در مسیرهای مختلف متصل می کند و باعث افزایش اطمینان از ترافیک حمل و نقل بین المللی گوگل می شود و سطح ثبات بیشتری را فراهم می کند.

شبکه TE می تواند ترافیک را در صورت نیاز در کمتر از 50 میلی ثانیه هدایت کند و همچنین ویژگی های دسترسی SLA با کیفیت بالا را ارائه می دهد.

مارک سوکول ، مدیر ارشد EMEA Infrastructure در Google Cloud ، گفت: “ما خوشحالیم که این توافق نامه را با TE امضا کردیم ، زیرا باعث بهبود مقاومت شبکه جهانی گوگل از طریق مصر می شود ، و ما امیدواریم که بتوانیم به تعامل مشترک سودمند خود ادامه دهیم.”

آدل حامد ، مدیر عامل و مدیر عامل شرکت TE ، گفت: “این توافق نامه با استراتژی ما برای تقویت موقعیت مصر به عنوان یک قطب برجسته دیجیتال که قاره ها را با استفاده از شبکه چند رشته ای پایدار و کم تاخیر TE متصل می کند ، مطابقت دارد. دریای مدیترانه را پوشش می دهد ، از مصر عبور می کند و تا سنگاپور گسترش می یابد. “

وی افزود: همکاری با Google و پشتیبانی از مأموریت آن برای افزایش قابلیت اطمینان ترافیک در منطقه برای ما واقعاً خوشحال کننده است.

هشام الناصر ، مدیر ایالت گوگل مصر ، گفت: “با ظهور سریع اینترنت در مصر ، افزایش ظرفیت ترافیک حمل و نقل پتانسیل قابل توجهی برای استفاده را باز می کند.”

ال ناظر همچنین گفت: “ما تلاش می کنیم از طریق بهبود اتصال در مصر و سراسر جهان ، تجربه بهتری به مشتریان خود ارائه دهیم.”

Safe Munib ، معاون مدیر اجرایی TE در روابط بین الملل و اپراتورها ، گفت: “ما مشتاقانه منتظر کار با Google هستیم در نتیجه تلاش های مداوم ما برای ارتقا شبکه.”

مونیب افزود: “با وجود دشواری های ناشی از همه گیری جهانی در سال 2020 ، ما توانسته ایم زیرساخت حمل و نقل بین المللی IP را برای خدمات بهتر به مشتریان جهانی خود بهبود بخشیم.” “ما امسال دو ایستگاه فرود ساخته ایم که از طریق مسیرهای مختلف زمینی به هم متصل شده اند. در مجموع 10 ایستگاه در دریاهای سرخ و مدیترانه و 10 مسیر زمینی برای عبور از مصر. “

TE ، که همچنین یکی از بزرگترین اپراتورهای کابل زیر آب در منطقه است ، به جامعه ارتباطات از راه دور جهانی امکان دسترسی به ظرفیت بین المللی با کمترین تأخیر را می دهد. علاوه بر این ، ارائه دهنده خدمات ارتباطات از راه دور کوتاه ترین و موثرترین راه حفاظت از آفریقا و آسیا به اروپا را بر اساس جغرافیای متمایز مصر در قلب جهان و شبکه جدید و مستمر TE ارائه می دهد.

زیرساخت ها و توانایی های گسترده این شرکت باعث شده است که این شرکت به عنوان شریک انتخابی بسیاری از بازیکنان بین المللی ارتباطات از راه دور در طول سال ها شناخته شود.

TE در حال کار روی بسیاری از لایه های تنوع زیرساختی خود مانند ایجاد ایستگاه های فرود زیر آب و مسیرهای عبور و همچنین سرمایه گذاری در سیستم ها و راه حل های جدید زیر آب است. آنها برای پاسخگویی به موج تقاضای جهانی برای ظرفیت بین المللی طراحی شده اند.

برای حفظ سطح بالای دسترسی به سرویس ، TE راه حل های شبکه ای خود را توسعه داده است که مدیترانه را پوشش می دهد ، از مصر عبور می کند و تا سنگاپور گسترش می یابد.





[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *