Transmar برای حمل و نقل کانتینر با وجود شوک های تجاری جهانی ، یک سال موفقیت کسب کرده است

[ad_1]

Transmar ، یک شرکت کانتینر بین المللی ، گفت که علی رغم پیامدهای اقتصادی بیماری همه گیر ویروس کرونا (COVID-19) ، در سال 2020 یک سال موفقیت کسب کرده است.

این شرکت که یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به کشتی کانتینری پیشرو مصر IACC Holdings است ، همچنین گفت که این شرکت در ارتقا trade تجارت بین منطقه ای بین مصر و استراتژیک ترین شرکای دیپلماتیک و تجاری خود مانند عربستان سعودی ، امارات و سودان نقش دارد.

Transmar بیش از 40 سال با وجود تلاطم های مشاهده شده توسط حمل و نقل ، به ویژه در سال 2020 ، در بازار قوی بوده است. این بیشتر به دلیل بحران بهداشت جهانی است.

محمد الوال ، مدیرعامل شرکت IACC Holdings ، در مورد عملکرد Transmar در سال جاری اظهار داشت: “ما از مردم و شرکای خود تشکر می کنیم که موفقیت ما را در مقابل عدم اطمینان از مشاغلی که مجبور بوده ایم در سرتاسر جهان با آن روبرو شویم ، تحریک کرده اند. “

الاحوال افزود: من همچنین می خواهم از بدنه اقتصادی کانال سوئز (SCZone) به خاطر علاقه مستمر خود برای غلبه بر موانع شرکت های فعال در منطقه ، از جمله Transmar ، تشکر کنم.

احمد الاحوال
احمد الاحوال

این شرکت برای دهه ها شعار “شریک منطقه ای” داشته است. در سال 2020 ، صدها مشتری که به زنجیره های تأمین خود به تجارت بین منطقه ای اعتماد می کنند ، خدمت خواهد کرد و حجم تجارت بیش از 75000 TEU را به دست می آورند.

در همان زمان ، ترانسمار شاهد دو برابر شدن محموله های کانتینر یخچال بود که نشان دهنده رونق تجارت کشاورزی بین مصر و کشورهای همسایه است.

احمد الاحوال ، مدیر تجارت در IACC Holdings ، گفت: “این بیماری همه گیر در سال 2020 زنجیره های عرضه جهانی را به طرز بی سابقه ای تکان داد و گیرندگان مأموریت را برای” به خطر انداختن زنجیره های تأمین خود “فرستاد.

وی گفت: این به معنای درک عمیق تری از وابستگی آنها به تأمین کنندگان و خطرات مرتبط با این تجارت است.

وی همچنین خاطرنشان کرد که ، در واقع ، “کاهش خطر” برای بسیاری بدان معنی است که گیرنده ها در حال حاضر به دنبال گسترش تجارت با همسایگان خود هستند ، جایی که زمان سربازی کوتاه تر است و نسبتاً از شوک های جهانی محافظت می شود.

شهرت معتبر Transmar در بازار باعث فعالیت مداوم در طول سال از طریق گروهی از بندرهای مهم و حیاتی مانند بندر آدابیا ، بندر جده و بندر سودان شده است که به عنوان شرکای منطقه ای برای صادرکنندگان مصری فعالیت می کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *