USPS اعلام کرد مدیر شیکاگو ، واندا پراتر ، ادی مورگان جونیور پس از تأخیر نامه ، بیرون می آید

[ad_1]

شیکاگو (WLS) – پس از ماه ها شکایت ساکنان شیکاگو ، که از تحویل ضعیف نامه ناامید شده بود ، یک مدیر پست جدید در شهر منصوب شده است.

برخی از ساکنان گفتند که نامه آنها بیش از یک ماه به تأخیر افتاده است و از خبر رهبری جدید در شیکاگو استقبال می کنند.

تلما لی ، مشتری USPS گفت: “کاری را که باید انجام دهید انجام دهید ، اما نامه ما را برای ما ارسال کنید ، لطفاً ، ما روی آن حساب می کنیم.”

مرتبط: شیکاگو پست: USPS 4 دفتر پستی را با بدترین عملکرد معرفی می کند. این گزارش 62000 مورد پستی را نشان می دهد که برای چند ماه به تأخیر افتاده اند

می هابی ، مشتری USPS گفت: “امیدوارم که آنها بتوانند این کار را با هم انجام دهند.” “کسی که یک حرفه ای است.”

سرویس پستی ایالات متحده اعلام کرد واندا پراتر ترک کرده و ادی مورگان جونیور نیز رفته است. اخیراً مورگان مدیر پست در کانزاس سیتی ، میسوری بود و همچنین در آژانس های دیترویت ، مینیاپولیس و آریزونا سمت های مختلفی داشت.

مرتبط: تأخیرهای نامه USPS: اتحادیه حاملان نامه شیکاگو به دنبال کمک برای تحویل نامه خارجی است

بابی راش ، نماینده حزب دموکرات کنگره ، پس از درخواست استعفای پراتر در فوریه سال 2020 ، پس از تأخیر در تحویل هزاران نامه و بسته به چهار اداره پست در منطقه راش ، از برکناری او حمایت کرد.

در آن زمان ، نماینده کنگره آن را یک شکست کامل خواند.

راش سخنگوی گفت: “ما به رهبری جدید نیاز داشتیم و خدا را شکر که رهبری جدیدی به دست آوردیم.”

مسئولان انجمن ملی حاملان نامه گفتند كه رهبری جدید نشانه امیدبخشی است ، به ویژه برای كاركنان منظمی كه با كمبود و سو staff مدیریت پرسنل دست و پنجه نرم می كنند.

هنگامی که مورگان برای موقعیت در کانزاس سیتی سوگند یاد کرد ، از او نقل شد که “خوب دشمن بزرگ است.” برای کسانی که برای پیام زندگی خود مبارزه کرده اند ، آنها انتظار خدمات عالی دارند.

حق چاپ © 2021 WLS-TV. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *