YBA طراحی می کند ، 30 پروژه را به ارزش متوسط ​​30 میلیارد EGP در مصر مدیریت می کند

[ad_1]

معماران YBA حدود 25-30 پروژه با متوسط ​​هزینه 30 میلیارد EGP در سال 2020 با پروژه های واقع در شهرهای جدید مصر طراحی و مدیریت کردند.

اینها شامل شهرهای نسل چهارم و پروژه های ملی مانند New Alamein و پایتخت اداری جدید (NAC) و همچنین شهرهای جدید مانند New Cairo و 6 است.شما از اکتبر

یاسر آل بلتاجی ، رئیس معماران YBA ، گفت که این دفتر از بدو تأسیس در سال 2011 حدود 230 پروژه متنوع طراحی كرده است. آنها 12 پروژه برای الاهلی صبور را شامل می شوند كه معروف ترین آنها میدان سبز ، لونیر ، آریا است. ، باشگاه پلاتین ، کیوا و شهر ادیسیا.

علاوه بر این ، این شرکت 50 ساختمان اداری ، 60 مجتمع مسکونی و 120 پروژه تجاری تقریباً در همه مناطق به جز بخش مراقبت های بهداشتی طراحی کرده است.

آل بلتاجی به دیلی نیوز مصر گفت كه معماران YBA در حال حاضر 12 پروژه New Capital را برای Edge ، Cornerstone ، Sky Abu Dhabi ، Living Yards و سایر شركت ها طراحی و مدیریت می كند.

وی خاطرنشان کرد که هزینه اجرای این پروژه ها در NAC به حدود 14 میلیارد EGP رسیده است.

وی خاطرنشان کرد که اداره جوامع شهری جدید (NUCA) دفتر وی را برای طراحی هشت برج در برج های جدید آلامین تأسیس کرده است که پنج برج دیگر تکمیل شده است. هزینه کل کار ساخت و ساز در این پروژه ها حدود 12 میلیارد EGP است.

علاوه بر این ، این شرکت در حال اجرای یک پروژه تجاری 160،000 فوت مربعی در شهر New Alamein ، مشرف به دریای مدیترانه است.

خارج از قاهره بزرگ ، معماران YBA در حال حاضر یک پروژه مسکن و توسعه فدران نصر با مساحت 104 منطقه در New Assyut را اجرا می کنند. به گفته آل بلتاجی ، این علاوه بر یک پروژه دیگر است که شامل 450 نزاع برای شرکت حسن علاlamم است.

معماران YBA همچنین در حال طراحی پروژه جدیدی در شهر New Mansura برای شرکت توسعه و بازسازی مشاغل عمومی Maadi است.

آل بلتاجی فاش کرده است که برخی از دفاتر شرکت وی به دلیل بحران ویروس کرونا (COVID-19) بسته شده است. با این حال ، دیگران برای اطمینان از آمادگی خود پس از پایان همه گیری ، فقط طراحی خود را برای پروژه های جدید تسریع کرده اند.

بر این اساس ، شرکت های املاک و مستغلات تمایل دارند ، در طی شیوع COVID-19 ، نرخ ساخت و ساز پروژه های خود را افزایش دهند.

آل بلتاجی گفت: “ما در حدود 200 پروژه در خارج از مصر و در بیش از یك كشور به اتمام رسانده ایم ، اما در حال حاضر به دنبال افتتاح دفتر در خارج از مصر نیستیم ، زیرا این كشور فرصت های زیادی برای توسعه شهری دارد.”

وی افزود: شرکتهای مشاوره در مقایسه با حجم کار و پروژه های انجام شده هزینه های بسیار کمی دریافت می کنند ، در حالی که دفاتر طراحی خارجی دو برابر این هزینه ها را دریافت می کنند.

آل بلتاجی همچنین گفت که برخی از توسعه دهندگان املاک و مستغلات در جستجوی ایده های مدرن به شرکت های مشاوره خارجی متوسل شده اند. از طرف دیگر ، دیگران به دنبال استفاده از مارک های معروف طراح هنگام بازاریابی محصولات املاک و مستغلات خود هستند.

بیشتر شرکتهای املاک و مستغلات ضمن بهینه سازی فضای موجود ، به کاهش فضای واحد نیز می پردازند. وی افزود ، برخی از توسعه دهندگان درخواست افزایش فضای بیرونی در برخی از پروژه های اداری ، پزشکی و تجاری را دارند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *